reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy takie objawy świadczą o ciąży czy chorobie?

Rudbekia23

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Sierpień 2018
Postów
67
Witam. Starym się z mezem o dziecko już 3 miesiąc... Długość cyklu mam 27 dni, w tym dł miesiączki 6, o liczyłam że dni płodne będę mieć od 3 do 8. Cały czas robiłam Test owulacyjny i wynik pozytywny i ciemna kreska była 7-8 a średnia w 9. Cały czas w tym i w czasie dni płodnych wspolzylismy 2 razy dziennie. 10 dnia zaczęły boleć mnie jajniki i lekki ból przy oddawaniu moczu, dziwne uczucie niż ból. Zauważyłam na papierze odrobinkę krwi w kolorze czerwonym, tak pół paznokcia. Ale to taka krew z włoskami jakby. 12 miałam zawroty, chęć wymiotów, ból głowy i jajniki mnie bolą. Dziś 13 zrobiłam test ciążowy i nic. Czy to ciąża ale wczesna? Jest sens jutro udać się na betę? Błagam pomocy
 
reklama
Test robi się w dniu miesiączki ewentualnie 1, 2 dni wcześniej. W tej chwili każdy test ciążowy wyjdzie Ci negatywny co nie oznacza braku ciąży jest na niego po prostu za szybko. Musisz uzbroić się w cierpliwośći i poczekać jeszcze 2 tygodnie. Badanie krwi w tej chwili również nic nie wniesie jest jedynymm słowem za wcześnie cierpliwość, cierpliwość, cierpliwość!
 
Test robi się w dniu miesiączki ewentualnie 1, 2 dni wcześniej. W tej chwili każdy test ciążowy wyjdzie Ci negatywny co nie oznacza braku ciąży jest na niego po prostu za szybko. Musisz uzbroić się w cierpliwośći i poczekać jeszcze 2 tygodnie. Badanie krwi w tej chwili również nic nie wniesie jest jedynymm słowem za wcześnie cierpliwość, cierpliwość, cierpliwość!



A czy to nie jest tak że test powinien wyjść 14 dni po zapłodnienia? W pierwszej ciąży beta wyszła mi po 8 dniach. Wcześniej nie czekałam na termin miesiączki i z krwi wyszło. A teraz mam dziwne objawy (ciążowe) tyle że nie wiem czy jeszcze poczekać czy już iść.
 
reklama
Trzymajcie mnie... Test w 13 dc to jakis nonsens :D No i 3 miesiące starań to bardzo krótko, a dziewczyna pisze, że JUŻ 3 :rofl2:. Coś kiepsko z tą cierpliwością. Mimo wszystko życzę pozytywnego testu za jakieś 2 tygodnie :happy:


Mogę Panią potrzmać jeśli trzeba :p. Zależy dla kogo 3 miesiące to dużo. Wcześniejszą ciążę zaszła bardzo szybko bo 1 miesiąc starań :p Jestem też przed 30 i myślałam że będzie łatwiej jak wcześniej :p Wiem że niektórzy starają się kilka lat ale nie o to pytałam a raczej o objawy :p
 
reklama
Padłam...
Kochana mamy naprawdę ułatwiony dostep do wszelkich informacji także poczytaj trochę o zapłodnieniu i wtedy będziesz wszystko wiedzieć. Serio robiłas test skoro teoretycznie 3 dni temu mogłaś mieć owulacje?? Test robi się w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki. Naprawdę brak słów...
 

Podobne tematy

Do góry