reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Czy te kosmetyki nie uczulają?

Rozwiązania
0
Cześć, Skóra małego dziecka jest tak delikatna, ze nie chciałabym eksperymentować z nieznanymi i nie polecanymi produktami. Dużo pozytywnych opinii słyszałam na temat tej marki Link do: Produkty Jednak chciałabym jeszcze poznać wasze zdanie. Czy po zastosowaniu tych środków skóra dziecka nie była podrażniona? Czy nie miało uczulenia?

Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama

MatkaPolka85

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Moje dzieci akurat na tą markę miały uczulenie więc tym razem omijam tą firmę.
To,że moje dzieci miały uczulenie nie znaczy że Twoje będzie je miało. Indywidualna sprawa.

MaryH

Rozwiązania
23
Moje rowniez miały uczulenie, ale wypróbowałam tylko oliwkę tej firmy, potem już jej nie kupowałam.

aga6

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
5
U nas po tym była tragedia.. nawet mnie swedziala skora

Ewii

Rozwiązania
4
Moja położna mówiła że kiedyś była to bardzo dobra marka a teraz lepiej omijać ją szerokim łukiem

reklama

Kejt384

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Szampony dla dzieci są bardzo fajne, ale reszta to jakaś porażka. Używam w większości produktów dziecięcych i ta firma wywołała u mnie wysypkę z jakimiś strupkami:oo:

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry