reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyki dla dzieci i dla mamy

Dołączył(a)
27 Luty 2012
Postów
1
Jako młoda mama z pewnością duża uwagę przykładasz do pielęgnacji i higieny swojego maleństwa . Zdajesz sobie sprawę , że skóra maluszka jest wrażliwa i delikatna przez co potrzebuje specjalnie dostosowanych dla niej kosmetyków. Właśnie , które kosmetyki będą najlepsze? Jakiej marki kosmetyki wybrać ? Wybór jest ogromny i stojąc przed półką sklepową lub przeglądając sklepy internetowe możesz mieć nie lada dylemat .... ja przyznam , że miałam .

Specjalnie dla Wszystkich Mam utworzony został serwis
Kosmeland. Kosmetyki dla dziecka i mamy . gdzie prezentowane są kosmetyki dla dzieci różnych marek oraz ich serie . Ułatwi on wybór odpowiedniego produktu – zaczynając od mydełka a kończąc na pieluszkach .

Oczywiście wiemy również jak ważna jest pielęgnacja skóry mamy , tak w okresie ciąży jaki po urodzeniu dziecka . Stworzony został zatem specjalny dział prezentujący kosmetyki dla Ciebie !


Jeżeli , Drogie Mamy macie już jakieś doświadczenia z kosmetykami dla dzieci serdecznie zapraszamy do pozostawiania swoich ocen oraz opinii, które przydadzą się innym młodym mamom.
Zajrzyjcie także na kosmelandowe forum dyskusyjne , gdzie mile widziane będą rozmowy na temat pielęgnacji i higieny dziecka oraz używanych produktów .Jeżeli natomiast macie jakieś wątpliwości lub pytania, same zakładajcie wątki . Portal kosmeland.pl zaprasza Wszystkie Mamy ! Kosmeland. Kosmetyki dla dziecka i mamy .

Dziękuję za pozwolenie naumieszczenie zaproszenia !
 
reklama
Ja polecam firmę Ziaja. Ma ona fajne kosmetyki zarówno dla mamy jaki i dla maluszka. Używam kosmetyków tej firmy już bardzo długo i jestem bardzo zadowolona. Dla wrażliwej skóry mojego maluszka też okazały się idealne. Nie powodują żądnych podrażnień, a idealnie nawilżają.
 
Do góry