reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne kosmetyki

Dołączył(a)
10 Październik 2016
Postów
1
Szukam naturalnych kosmetyków z dosyć rozsądnego przedziału cenowego. Nie muszą to być znane zagraniczne marki, szczerze mówiąc chętnie wypróbuję czegoś polskiego. Chciałabym zadbać o swoją skórę na zasadzie codziennej pielęgnacji, nie jest ona ani problematyczna, ani alergiczna. Macie coś do polecenia i w razie czego namiary na to gdzie można to kupić?
 
reklama
Ja lubię różnego rodzaju olejki do pielęgnacji, arganowy i kokosowy to moje ulubione. Można je stosować zarówno do ciała jak i do włosów... W drogeriach i aptekach też da się dorwać sporo fajnych kosmetyków z naturalnym składem. Ja np ostatnio kupiłam fajne kokosowe masło do ciała, Vegan friendly z bielendy, zawiera tylko składniki pochodzenia roślinnego, dobrze odżywia i nawilża skorę, dobre na zimę
 
jak z normalnego przedziału cenowego, to polecam Ci annabelle minerals, wszelkie kosmetyki do makijażu, mineralne, bardzo dobrej jakości, a cena przeciętna, bo produkowane w Polsce, wiec nie placisz w cenie transportów, ceł itp.... za puder czy podkład płaci się ok. 3 dyszek
 
tołpa teraz chyba do biedronki weszła, bo sa tam w okolicach kas ich stanowiska z kosmetykami, przynajmniej u mnie w miescie :) kaprysna, jak nie masz pewnosci to z annabelle mozesz probki zamowic, wyprobujesz i sama zobaczysz czy ci pasuja, choc mam pewnosc, ze ci sie spodobaja:)
 
Rowniez polecam anabelle minerals [emoji4] wczesniej uzywalam plynnych podkladow od boujuris (chyba tak sie pisze), potem siostra polecila mi lili lolo, ale u nich podklady bodajze po 80 zl i dla mnie zle sie je rozprowadza na skorze.. nawet suchej zostawaly takie plamy... teraz mam anabelle minerals, mega wydajne 4 g starcza mi na prawie rok [emoji14] mam akurat w wersji mat, ktyjacych nie testowalam ale slyszalam, ze sie strasznie waza na twarzy. Teraz mam zamiar znowu zamowic bo mi sie konczy, i widze wprowadzili nowosci, a mianowicie korektory w kolorach np golden fairy (jestem ciekawa jak sie sprawdza) bo sam podklad nie kryje super, jesli ktos ma wieksze problemy, ale daje rade. No i nowosc primer glinkowy, czekam za 2 tyg ma byc dostepny, mial ktos to cos?? Dobry jest bo nie wiem czy oplaca sie go brac [emoji844] [emoji844]

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W zyciu nie wrocilabym juz do plynnych podkladow [emoji45] czulabym sie jakbym cos miala przyklejonego do buzi albo byla wysmarowana maslem, na sama mysl mi nie dobrze [emoji32]

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja lubię mineralny puder, kupiłam ostatnio z Annbelle Minerasl puder i fluid super sprawa na lato , nie wałkuje się i jest lekki.
 
reklama
Z kosmetyków do ciała to Bielenda i seria kosmetyków wegańskich do ciała plus kremowe serum do ciała tego samego producenta.
Z kosmetyków makijażowych, tak jak piszą dziawczyny powyżej - annabelle minerals.
 
Do góry