reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy test moze byc bledny?

Dołączył(a)
17 Styczeń 2017
Postów
5
Witam,
Chcialabym zapytac was o zdanie, gdyz czytajac na internecie rozne informacje jestem juz troche zaklopatana.
Byc moze moje pytanie wyda wam sie "glupie" lecz dla wlasnego spokoju chcialabym poznac wasza opinie.
Moja miesieczka spozniala mi sie 4dni, (zawsze mialam regularnie co 27dni) 4dnia po poludniu wykonalam 2 testy ktore wyszly negatywnie 5dnia powtorzylam je z samego rana na czco gdyz czytalam ze to powinno dac najbardziej wiarygodny wynik, po uplywie 3min oba wyszly negatywnie,lecz na jednym z nich po dluzszym czasie pojawila sie druga kreska lecz czytalam ze to moze byc blendy wynik gdyz jest odczytany po zbyt dlugim czasie i czasem moze tak sie dziac, dodam ze pojawila mi sie tego samego dnia miesiaczka, wiec jestem raczej przekonana,ze to byl blad .
Lecz czytalam takze o tym,ze mimo miesiaczki dziewczyny jednak byly w ciazy.
smile.png

Wiem wiem, czlowiek sam glupieje
smile.png

Prosze was o wyrozumialosc i opinie
smile.png

Dziekuje
smile.png
 
reklama
Ja bym zrobiła pewnie jutro rano kolejny test choć pewnie więcej jak co będzie rad żebyś oznaczyła beta hcg z krwi, jest bardziej jednoznaczna. U mnie w obu ciążach drugie kreski pojawiały się po dobrych kilku minutach. A w drugiej ciąży od samego początku miałam plamienia a ciąża się utrzymała także moim zdaniem wynik nie jest aż tak jednoznaczny u ciebie i warto by było się upewnić dokładniej.
 
Ja pewnie bym robiła jutro już rano bo jak znów wyjdzie pozytywny to pasuje się pokazać od razu lekarzowi i np leki dostać na podtrzymanie to wtedy każdy dzień się liczy. Choć może być też tak (brutalne ale prawdziwe i niestety częste) że w ciąży byłaś ale od razu ją poroniłaś i leki i tak by już nie miały sensu. Nie wiem. Ja bym jutro robiła test i w od wyniku podjęła bym decyzję co dalej.
 
Ja też bym powtórzyła test z rana, a jeśli wynik znów będzie niepewny - to beta hcg dla rozwiania wątpliwości.
A pojawiła Ci się miesiączka czy raczej plamienie?
 
Wydaje mi sie,ze jest to normalna miesiaczka, tylko kolor plamienia jest dosc ciemny przybrudzony(nie wiem czy to ma jakies znaczenie) no i tak jak przy miesiaczce odczuwam bol plecow, czasami podbrzusza...
 
Ale czy to w ogole byloby mozliwe ze gdy robilam testy z samego rana na czco i celowo wykorzystalam dwa z roznej firmy i w czasie ktorym powinna sie pojawic druga kreska nie ukazala sie i tylko w tym jednym po dluzszym czasie pokazala sie druga... bo wychodzi na to ze oglnie 4 testy byly negatywne i ten jeden jakby pozytywny ...troche mnie to zastanawia czy az tyle z nich mogloby nie wykazac ewentualnie ciazy
 
Mogło tak być. Ogólnie masz dość krótkie cykle a jak jeszcze coś się wydarzyło że owulacja ci się przesunęła to cisza może być taka młoda że test ledwo ja wyłapuje. A ciemne zabarwienie- no ja właśnie od takiego zaczęłam drugą ciążę i natychmiast dostałam leki na podtrzymanie. Ale równie dobrze może to być sytuacja że to wadliwy test ten jeden (choć w tę stronę to jest mega rzadkie, prędzej wada jest w drugą stronę) a ty masz zwykły okres.
 
reklama
flowers Akurat kolor może mieć znaczenie. Bo jeśli to jest stara krew, to mogą być pozostałości po poprzedniej @ - i tego typu plamienia pojawiają się u niektórych kobiet w terminach @. Kolor czerwony, by wskazywał na "świeży" okres. Więc jeśli kolor się nie zmieni - to zrób test z rana i jeśli wyjdzie pozytywny zrób badanie beta hcg z krwi (najlepiej na cito - dopłata u mnie to 2zł, a wynik jest w ciągu 2h).
 
Do góry