reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy test moze byc bledny?

Testu się nie robi na czczo, tylko z pierwszego porannego moczu, to raz.
Dwa - zrób jutro rano test - z pierwszego moczu - jeśli wyjdzie negatywny, a po czasie pozytywny - idź na badanie BetaHCG dla pewności.
 
reklama
Ja bym to olala testy negatywne i spóźniony okres jak dla mnie. ;) ale ja nie należę do tych nadgorliwych może dlatego ;)
 
Zrób sobie najlepiej badanie beta. Koszt to jakieś 24 zł a wynik masz z krwi, więc o wiele pewniejszy jak testy ciążowe. Nie będziesz się denerwowała.
Tak jest możliwość, że jak masz okres to może to być ciąża. Moja siostra dostała normalnie okres a jak się później okazało była już w ciąży. Dziś jest w 8 miesiącu i ciąża rozwija się prawidłowo :)
Daj znać co i jak :)
 
Witam! Mój problem jest podobny. Miesiączkę powinnam dostać 13 stycznia. Cykle mam jak zauważyłam od lipca dokładnie naprzemiennie 28-29 dni. Wcześniej też było 28 góra 29. Okresu nie mam już właściwie 6 dzień. Testy robiłam jednak każdy negatywny. Nie sądzę że się mylą. Zastanawia mnie tylko czy przy tak regularnych cyklach mógł nastąpić taki myk że owulacja mi się opóźnila i test jeszcze nie pokazał. Ale w sumie czy możliwe jest opóźnienie jakieś 2 tyg? Od końca listopada biorę eurytrox 25 na unormowanie tsh przy staraniach. Bo wyniki miałam różne raz koło 3 innym razem 1.52. Może za bardzo spadło stąd te zawirowania..... proszę doradzcie bo już zaczynam myśleć czy to nie jakaś ciaza pozamaciczna....
 
No to w tym wypadku to tylko badanie z krwi beta hcg ci rozjaśni sprawę.
Niby tak, ale będę mogła zrobić dopiero w sobotę bo w tygodniu pracuje i nie bardzo mam jak pójść. Do soboty albo dostanę @ albo osiwieje. W dodatku śniło mi się dzisiaj ze urodziłam bliźniaki i to 2 razy w ciągu jednej nocy
 
Witam,
Chcialabym zapytac was o zdanie, gdyz czytajac na internecie rozne informacje jestem juz troche zaklopatana.
Byc moze moje pytanie wyda wam sie "glupie" lecz dla wlasnego spokoju chcialabym poznac wasza opinie.
Moja miesieczka spozniala mi sie 4dni, (zawsze mialam regularnie co 27dni) 4dnia po poludniu wykonalam 2 testy ktore wyszly negatywnie 5dnia powtorzylam je z samego rana na czco gdyz czytalam ze to powinno dac najbardziej wiarygodny wynik, po uplywie 3min oba wyszly negatywnie,lecz na jednym z nich po dluzszym czasie pojawila sie druga kreska lecz czytalam ze to moze byc blendy wynik gdyz jest odczytany po zbyt dlugim czasie i czasem moze tak sie dziac, dodam ze pojawila mi sie tego samego dnia miesiaczka, wiec jestem raczej przekonana,ze to byl blad .
Lecz czytalam takze o tym,ze mimo miesiaczki dziewczyny jednak byly w ciazy.
smile.png

Wiem wiem, czlowiek sam glupieje
smile.png

Prosze was o wyrozumialosc i opinie
smile.png

Dziekuje
smile.png
I jak tam autorko tematu? Jakieś newsy?
Co do Twojej sytuacji może być różnie. Ja np miałam kiedyś najprawdopodobniej ciążę biochemiczna. Już nie pamiętam dokładnie. Ale mniej więcej wtedy kiedy miałam dostać @ dostałam lekkiego krwawienia, uznałam to za bardzo skapy okres. Po tym jakieś 4 dni cisza i znów krwawienie mocne. To mnie tknelo żeby zrobić test i okazało się że na 2 były 2 słabe kreski. Poszłam do gina ale ciąży nie było testy uznał za wynik wątpliwy. Kiedy odpowiedziałam mojemu obecnego doktorowi mówi że to ciaza biochemiczna która po prostu wcześnie poronilam i wiele kobiet tak ma nawet o tym nie wiedząc. Po prostu myślą że @ przyszła z opóźnieniem.
 
reklama
Niby tak, ale będę mogła zrobić dopiero w sobotę bo w tygodniu pracuje i nie bardzo mam jak pójść. Do soboty albo dostanę @ albo osiwieje. W dodatku śniło mi się dzisiaj ze urodziłam bliźniaki i to 2 razy w ciągu jednej nocy
Tego badania nie trzeba robić na czczo, a jak nie, to bez nadmiernych stresów bo to niczemu nie pomoże i nie ma z czego osiwieć do soboty :)
 
Do góry