reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy test pozytywny

Dołączył(a)
23 Styczeń 2021
Postów
10
Hej jestem tu nowa zrobiłam dziś rano test co prawda 4 dni przed spodziewana @. I nie wiem czy mi się wydaje ale widzę blada druga kreskę. Nie robiłam drugiego stwierdzialm ze poczekam ale chce zasięgnąć opinii innych bo moje koleżanki już mi gratulują do lekarza za wcześnie żeby się wybrać. Jestem już po 2 ciążach i obserwuję swoje ciało a niestety ból brzucha i piersi nie dają mi spokoju.
 

Załączniki

  • Screenshot_20210123-093720.jpg
    Screenshot_20210123-093720.jpg
    143,8 KB · Wyświetleń: 2 286
reklama
Hej kochane, staramy się z mężem od 9 miesięcy. Dzisiaj rano zrobiłam test, nigdy wcześniej nie zauważyłam takiego cienia.... Wiem, że test może być wadliwy. Ale wszystkie znaki na niebie ostatnio układają się na ciążę, potworny ból piersi, zaciemnienie brodawek, wczoraj mogło nastąpić zagnieżdżenie zarodka, w połowie dla opadłam z sił jakby mi ktoś wyłączył wtyczkę, mdliło mnie cały wieczór i ten posmak w ustach, taki metaliczny.
Test zrobiony 10-11 dni po owulacji, przesunęła się w tym miesiącu.
Powiedzcie, czy jutro iść na bHCG czy czekać jeszcze?
 

Załączniki

  • IMG_20210124_060949.jpg
    IMG_20210124_060949.jpg
    561 KB · Wyświetleń: 317
Ostatnia edycja:
Hej kochane, staramy się z mężem od 9 miesięcy. Dzisiaj rano zrobiłam test, nigdy wcześniej nie zauważyłam takiego cienia.... Wiem, że test może być wadliwy. Ale wszystkie znaki na niebie ostatnio układają się na ciążę, potworny ból piersi, zaciemnienie brodawek, wczoraj mogło nastąpić zagnieżdżenie zarodka, w połowie dla opadłam z sił jakby mi ktoś wyłączył wtyczkę, mdliło mnie cały wieczór i ten posmak w ustach, taki metaliczny.
Test zrobiony 10-11 dni po owulacji, przesunęła się w tym miesiącu.
Powiedzcie, czy jutro iść na bHCG czy czekać jeszcze?
Coś tu przebija. Jak nie chcesz czekać dłużej w niepewności to najlepiej iść na betę.
 
reklama
Hej kochane, staramy się z mężem od 9 miesięcy. Dzisiaj rano zrobiłam test, nigdy wcześniej nie zauważyłam takiego cienia.... Wiem, że test może być wadliwy. Ale wszystkie znaki na niebie ostatnio układają się na ciążę, potworny ból piersi, zaciemnienie brodawek, wczoraj mogło nastąpić zagnieżdżenie zarodka, w połowie dla opadłam z sił jakby mi ktoś wyłączył wtyczkę, mdliło mnie cały wieczór i ten posmak w ustach, taki metaliczny.
Test zrobiony 10-11 dni po owulacji, przesunęła się w tym miesiącu.
Powiedzcie, czy jutro iść na bHCG czy czekać jeszcze?
Jeżeli podejrzewasz, że wczoraj nastąpiło zagnieżdżenie to na test za wcześnie. Odpowiednia ilość gonadotropiny kosmówkowej pojawia się ok 48h po zapłodnieniu. Poza tym jeżeli wczoraj była implantacja, to wcześniej objawy niestety nie są objawami ciąży. One pojawiają się po zagnieżdżeniu wraz z pojawieniem się hormonów ciążowych. Ile jesteś przed okresem? Kiedy była owulacja? I skąd wiesz, że właśnie tego dnia wystąpiła?
 
Do góry