reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy test pozytywny

reklama
Jeżeli podejrzewasz, że wczoraj nastąpiło zagnieżdżenie to na test za wcześnie. Odpowiednia ilość gonadotropiny kosmówkowej pojawia się ok 48h po zapłodnieniu. Poza tym jeżeli wczoraj była implantacja, to wcześniej objawy niestety nie są objawami ciąży. One pojawiają się po zagnieżdżeniu wraz z pojawieniem się hormonów ciążowych. Ile jesteś przed okresem? Kiedy była owulacja? I skąd wiesz, że właśnie tego dnia wystąpiła?
Owulacje miałam potwierdzoną monitoringiem, zagnieżdżenie mogło nastąpić wcześniej, to są tylko moje przypuszczenia. Ten cykl jest zupełnie inny niż wszystkie, piersi są twarde jak kamienie, zawsze bolały 7 dpo a później do miesiączki już nie.
 
Owulacje miałam potwierdzoną monitoringiem, zagnieżdżenie mogło nastąpić wcześniej, to są tylko moje przypuszczenia. Ten cykl jest zupełnie inny niż wszystkie, piersi są twarde jak kamienie, zawsze bolały 7 dpo a później do miesiączki już nie.
Oczywiście, że implantacja mogła być wcześniej. Zakłada się, że ma miejscem między 6-12 dniem od owulacji. I jest prawdopodobieństwo ciąży, skoro uprawiasz sex bez zabezpieczenia. Jednak, nie zmienia to faktu, że gdyby opisane przez ciebie objawy były objawami ciąży to test byłby już pozytywny. Jesteś już po terminie@? Jeżeli tak to najlepiej zrobić betę. Jeżeli nie to musisz uzbroić się w cierpliwość i poczekać. Na załączonym foto ja nie widzę drugiej kreski, ale wiadomo zdjęcia nie są, aż tak dokładne.
 
Test z dzisiaj, jutro wyniki krwi.... 🤔
 

Załączniki

  • IMG_20210126_072424.jpg
    IMG_20210126_072424.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 183
reklama
Do góry