reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy też macie wyrzuty sumienia, że za mało czasu macie dla pociech? :(

reklama
niestety, mam czasem wyrzuty tym bardziej że pracuję w żłobku i prawdę mówiąc więcej czasu spędzam z obcymi dziećmi niż ze swoim synkiem. pocieszam się tylko w weekendy i wtedy szalejemy całą trójką:) głowa do góry
 
Ja też czasami mam wyrzuty sumienia. Ciągle coś jest do zrobienia jak to w domu. Jak małą zadowoloną odbieram po 14 z przedszkola to potem szalejemy na dworze robimy to co chce łącznie z brudzeniem się :-). A w domu dzielimy się nią mała bardzo lubi dziadka z masą pomysłów. Oczywiście przytulasy, bardzooooo pomagają. Staram się najwięcej czasu poświęcać córce bo jak dorośnie pewnie ona będzie cierpieć na brak czasu.:-(
 
Tych wyrzutów sumienia, to chyba sie nigdy nie pozbędziemy. Ja staram sie poswiecić zawsze każdmeu troszke czasu, ale w domu po pracy też pracy troszke mamy. Jak dochodzą lekcje, to ten czas jeszcze sie skraca, bo niby spędzam z chłopcami czas, ale tylko na odrabianiu lekcji. Rozmawiamy przy posilkach. Zawsze siadamy przy stole i wtedy jest troszke czasu na wspólna rozmowę i opowiedzenie sobie, co się zdarzyło w ciagu dnia.
 
Praca niestety zajmuje wiele czasu, a później w domu czekają kolejne prace. Dlatego zastanawiam się nad wynajęciem firmy sprzątającej, która by mnie odciążyła z tych zadań. Dzięki temu zyskałabym więcej czasu dla dzieci :)
 
Witajcie, ja mogę z powodzeniem powiedzieć, że realizuję jedno i drugie na raz. Prowadzę z mężem sklep internetowy ze sprzętem sportowym dla dzieci - tych małych i troszkę większych. Oprócz tego że pracuję w domu i mam swoje pociechy blisko siebie to również spełniam się zawodowo, a korzystają na tym moje dzieci, którym czasami przynoszę jakiś sprzęt do domu. Na pewno polecam mamom takie rozwiązanie jeśli oczywiście mają taką możliwość lub trochę odwagi by stworzyć swój własny biznes ;)
Jeśli byłybyście ciekawe efektów to sklep możecie zobaczyć: tutaj
 
Pracuję w domu,ale jednak pracuję, i jak czasem patrzę jak synek sam bawi się w rogu pokoju to mnie tak rusza... :( Ale na szczęścia zazwyczaj mogę odejść od komputera, i przytulić go wtedy, chwilę się pobawić i wróćić do pracy.
 
reklama
Ja się pocieszam tym, że jak dzieciaki pójdą do szkoły, będę mogła je widywać, bo tam uczę :D Co prawda tylko plastyki, która jest raz w tygodniu, ale zawsze :)
 
Do góry