reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy tez widzicie dwie kreseczki ?

Dołączył(a)
28 Czerwiec 2020
Postów
7
Hej dziewczyny czy widzicie tutaj dwie kreski? Jedna bardzooo blada? Robiłam dwa testy oba tak samo bladziutka druga kreska. Test wykonany 7 dni po „możliwym” zapłodnieniu. Staramy się z mężem o dziecko już raz poroniłam i sama nie wiem czy coś widać czy to już moje urojenia? Pozdrawiam serdecznie
 

Załączniki

  • 3761DD02-78AB-4BE8-951F-DE391D5A7441.jpeg
    3761DD02-78AB-4BE8-951F-DE391D5A7441.jpeg
    908,7 KB · Wyświetleń: 1 802
reklama
Rozwiązanie
Ja widzę ;) w pierwszej ciąży też taki miałam i myslalam że to negatyw, ale wtedy mój mąż mnie uświadomił, że to jednak ciąża. Gratulacje❤ kreska może być bardzooo bladziutka, nieszkodzi. Potem jak hcg wzrośnie będzie już ciemna kreska.

Ale może być też ciąża biochemiczna, dlatego ja uważam, że testowanie tak wcześnie jest po prostu bez sensu.

Autorko - ja oczywiście kompletnie nic nie widzę, ale skoro inne dziewczyny widzą, to dla pewności najlepiej zrób betę, nie będziesz musiała się doszukiwać kresek :)
Ja nic nie widzę, ale to mega wcześnie... W dni spodziewanej @ najlepiej robić... Mogło nawet nie dojść do zagniezdzenia .
Jest taki zbiorowy wątek- więcej dziewczyn tam zagląda, nie trzeba tworzyć nowego.
 
reklama
reklama
Ja widzę ;) w pierwszej ciąży też taki miałam i myslalam że to negatyw, ale wtedy mój mąż mnie uświadomił, że to jednak ciąża. Gratulacje❤ kreska może być bardzooo bladziutka, nieszkodzi. Potem jak hcg wzrośnie będzie już ciemna kreska.
 
Do góry