reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to alergia???

Dominika możesz poczekać aż wysypka zniknie i spróbować mu podać w niewielkiej ilości za jakiś czas, ale jest bardzo gorąco i jak go to swędzi idź lepiej do swojego lekarza, przepisze ci jakąś maść.
A u nas dużo lepiej. Wczoraj Piotruś zrobił już normalną kupkę - cały oddział się cieszył! Dzisiaj zjadł jabłuszko, pół słoiczka. Jak wszystko dalej będzie ok do niedzieli ustalamy stałą dietę i wychodzimy. Na oddziale przez weekend jest nasza pani doktor, więc jestem spokojna.
Konradek też już dobrze.
W tej chwili najgorzej ja się mam, bo jestem po prostu wykończona. Idę się przespać ze dwie godzinki i wracam do Piotrusia. Mam nadzieję, że w ten poniedziałek będziemy już w domku i wszystko będzie ok.
Pozdrowionka!
 
reklama
ANULKA miło słyszec ze jest jakas poprawa oby tak dalej trzymam goraco i mocno kciuki zebys wrescie z malenstwem wruciła do domku i zeby było wszystko oki
 
Jesteśmy już w domku. Mieliśmy jeszcze w domu trochę problemów, ale teraz jest już całkiem ok. Doleczyłam Piotrusia i teraz dochodzimy z dietą do porządku.
Dziękujemy za wsparcie!!!
 
Wszytko zaczeło sie dwa tygodnie temu .Od anginy ropnej i mega goraczki

Dostalismy jeden antybiotyk ...po 2 dniach wysypka, goraczka ustała. Odstaiłam antybiotyk i podreptalismy do lekarza. Podejżenie uczulenia na penicyline .Dostaliśmy syrop na gardło .Goraczka wrociła.Podawałam IBUM
Znowu wysypka !
inny lekarz
Kolejny antybiotyk < na gardło> + Zyrtec + wapno.
Gorączka skończyła sie na dobre
po 2 dniach mega mega mega wysypka !!! Jak małe ziarenka piasku ca całym ciele , tylko że czerwone , Twarz masakra ! Cały czerwony jakby miał parche :(

Kolejny raz u lekarza. maść Elocolm + zyrtec + wapno
Wysypka rano zawaliła jeszcze bardziej twarz !

Skierowanie na mocz i krew< rano zrobilismy , popołudniu wyniki i znowu do lekarza>

Dziewczyny co wy o tym myslicie ? J juz niemam siły .ZERO - wielka niewiadoma ze strony lekarzy !
Poradzcie mi cos .
Czy w szpitalach zajmują sie tez strona alergiczna ?
 
No cóz mnie przyszła do głowy trzydniówka. Albo jakas choroba wirusowa, ale nie podejrzewam lekarzy o nierozpoznanie wiatrówki czy czegos takiego...
Chociaż? Znam przypadek, kiedy znajomi w Anglii leczyli sie na świerzb a byli pokąsani przez pluskwy i wystarczyło mieszkanie zmienic...
Sorry za dygresje...
A ta angina to pierwszy raz? I to pewne, ze angina a nie np. wrusowy ból gardła? Wiesz. lekarze czasem na wyrost cos przepisuja...
 
L4dY-bIrd a wcześniej mały nie był uczulony na jakieś leki? Czy może jeszcze nie chorował? A może to uczulenie to wcale nie po lekarstwach?
Nie dziw się lekarzom, że nie wiedzą o co chodzi. Trafić na powód uczulenia to jak "zgaduj-zgadula". Mnie alergolog przy starszej córce powiedział, że jest ok. 6000 alergenów i nawet obszerne testy mogą nic nie wykazać. Trzeba po prostu eksperymentować.
Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!! ;)
 
Jasio nigdy wczesniej niechorował .
Niezmieniałam proszku , niedawałam mu nic: innego do jedzenia"
Zmieniałam tylko na poczatku sierpnia mleko NAN 2 na NAN 3 ale neisądze by to było od mleka.

Magda a poszłas do dermatologa ze skierowaniem od lekarza od malulszków? Czy sama poszłaś na testy?

Irlandia- angine stwierdziła po gardle< białe kropeczki ropy i gardło " jak płomień " ..
 
Kurcze dlaczego ja na wykładach nie słuchałam o chorobach wirusowych ??? A moze ten ominelam? No mnie to na wirusówke wyglada jakas. Pomysl czy nie było kontaktu ze starszymi dziecmi i moze jakar wiatrówka czy cos sie wykluło? Ale nie wiem nie wierze zeby lekarz nie rozpoznał... Ech te diagnozy bez posiewu... Kocham to!
Ja tez mysle ze to nie mleko...
Tylko ze testy u takich dzieci to najbardziej miarodajne z krwi sa a nie skórne. Kurcze, ale zagadka...
 
reklama
Testy w tym wieku robione są tylko z krwii i mogą błędnie pokazywać wyniki. Ja robiłam Ali testy skórne dopiero w wieku 5 lat i po nich zorientowałam się o co chodzi. Mojej siostry syn uczulony jest na wszystko, a testy z krwii nic nie wykazały.
Jeżeli chodzi o lekarza, to byłam akurat u alergologa (ze skierowaniem) a nie u dermatologa, bo córa miała dolegliwości ze strony oskrzeli i płuc. Ty, jeśli chcesz, to powinnaś iśc do dermatologa.
 
Do góry