reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża czy choroba?

Dołączył(a)
19 Listopad 2017
Postów
5
Witam
18.08 urodziłam swoje pierwsze dziecko. Miesiąc później dostałam okres (CC karmie butelką ). Kolejny oktes byl 31.10. W międzyczasie kochałam się parę z mężem (prezerwatywa zakladana pod koniec stosunku). Od jakiegoś tygodnia bolą mnie jajnii- raz prawy raz lewy. Nie jest to mocny ból Ale czuję ze coś się tam dzieje. Ból taki jak parę dni przed okresem. Nie taki sam,ale podobny. Pyatanie: czy to znowu ciąża? Czy jakas choroba?czy może tak jest po ciazy, organizm musi się wyregulowac? Wizytę mam dopiero za 3 tyg. Proszę o poradę
 
reklama
Zrób test ciążowy albo beta hg. Niestety tylko lekarz jest Ci w stanie powiedzieć czy coś się dzieje, tu na forum nikt Ci nie powie czy wszystko jest ok. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć że syna urodziłam w lipcu, okresu nie mam, ale jajniki tez mnie pobolewają. Wiec może nic się nie dzieje, a może to jakieś pierwsze symptomy choroby. Tak jak pisałam tu odpowiedz da Ci lekarz i test ciążowy.
 
Do góry