reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Zajmuję się, zajmuję:) Mama w szpitalu, a wniedzielę imieniny ojca. Poza tym teściowa chodzi na zabiegi popołudniami, a ja do niej chodzę, żeby pilnować jej 91.letniej mamy. Tylko, że mi się nie chce jak cholera:wściekła/y: Głowa mnie boli i wiecznie bym spała...
A co do tego, czy za wcześnie. Ja wiem, dlatego czekam na @. Tylko, że ja nigdy tak się nie czułam, nie bolały mnie jajniki, ani brzuch przez cały tydzień:no::no:
 
reklama
Zajmuję się, zajmuję:) Mama w szpitalu, a wniedzielę imieniny ojca. Poza tym teściowa chodzi na zabiegi popołudniami, a ja do niej chodzę, żeby pilnować jej 91.letniej mamy. Tylko, że mi się nie chce jak cholera:wściekła/y: Głowa mnie boli i wiecznie bym spała...
A co do tego, czy za wcześnie. Ja wiem, dlatego czekam na @. Tylko, że ja nigdy tak się nie czułam, nie bolały mnie jajniki, ani brzuch przez cały tydzień:no::no:

Ja Cię rozumiem, tylko takie bóle jajników moga też oznaczać wiele innych rzeczy, niekoniecznie ciążę. I naprawdę na tym etapie żadna z nas Ci nie pomoże, zresztą to nie ma sensu. Powiemy: tak to może być objaw ciąży i po co? Będziesz sobie robiła nadzieje i żyła taką myślą, a potem dostaniesz @ i:eek: . Lepiej przyjąć że nie jesteś, ale raczej żyć zdrowo, unikać alkoholu, no, ja przynajmniej tak robilam, a do czasu okołomiesiączkowego nawet się nad tym nie zastanawiałam. Oczywiście inaczej jest z kobitami, które latami starają się o dziecko np. ;)
 
Czesc dziewczyny jestem nowa na Waszym forum;-), mam nadzieje ze mogę się przyłączyć do dyskusji którą prowadzicie:tak:.
Jednak ja niestety nie miałam jeszcze dolegliwości odnośnie ciąży, ale staramy sie o dzidziusia:tak:! Do @ mam jeszcze około 8-9 dni, wiec jeszcze muszę uzbroić się w cierpliwość i jednak wiem że szanse są znikome:-(, chyba za bardzo nam na bobasie zależy.
Od wczoraj strasznie mnie pobolewa brzuch u dołu, nie wiem o co chodzi bo po raz pierwszy się z czymś takim spotykam. Nie jest to taki ból jak podczas okresu ale zupełnie inny, no i bolał mnie brzuch w pierwszy i drugi dzień od dostania okresu. Teraz jest inaczej ale może to dobry znak;-).
Pozdrawiam Was kochane dziewczynki:-)
 
jeśli miałaś stosunek tydzień wczesniej -czyli w 7mym dniu cyklu,to po 1sze-małe prawdopodobieństwo zajścia w ciążę,a po 2gie będąc w 14dniu cyklu możesz mieć objawy owulacji,a nie ciąży!:tak: jesli spodziewasz się @ 2.12 to czym się wogóle martwisz już?skoro właśnie byłaś w połowie cyklu i wszelkie bóle jajników spowodowane były uwolnieniem się jajeczka-jajeczkowaniem po prostu:tak:
Sądzę ,że nie można mówić o żadnych objawach ciąży w połowie cyklu miesiączkowego,czy w 14tym dniu cyklu-na tak wczesnym etapie ewentualnej ciąży nawet-w którą wątpię.Poczekaj spokojnie do terminu miesiączki,a jeszcze sporo czasu do niej,a dopiero potem się zastanawiaj,zwłaszcza,że w twoim przypadku jest to bardzo mało prawdopodobne.:tak:


Prawdopodobieństwo małe, ale jest. A poza tym, zdarza się przecież, że kobiety nie podejrzewają, że mogą być w ciąży, bo mylą te swoje objawy z jajeczkowaniem? A ja z mężem dotąd uważaliśmy i teraz te 2 dni szaleństwa. Dlatego zadałam to pytanie, żeby sprawdzić, czy można jakoś odróżnić objawy ciąży od czegoś innego...
 
Czesc dziewczyny jestem nowa na Waszym forum;-), mam nadzieje ze mogę się przyłączyć do dyskusji którą prowadzicie:tak:.
Jednak ja niestety nie miałam jeszcze dolegliwości odnośnie ciąży, ale staramy sie o dzidziusia:tak:! Do @ mam jeszcze około 8-9 dni, wiec jeszcze muszę uzbroić się w cierpliwość i jednak wiem że szanse są znikome:-(, chyba za bardzo nam na bobasie zależy.
Od wczoraj strasznie mnie pobolewa brzuch u dołu, nie wiem o co chodzi bo po raz pierwszy się z czymś takim spotykam. Nie jest to taki ból jak podczas okresu ale zupełnie inny, no i bolał mnie brzuch w pierwszy i drugi dzień od dostania okresu. Teraz jest inaczej ale może to dobry znak;-).
Pozdrawiam Was kochane dziewczynki:-)
Moze być! Niewykluczone, ale wiesz, to samo co napisałam Achni: napiszę Ci coś takiego i będziesz pełna nadziei, a potem :eek:
Czekać czekać czekać... tylko kilka dni. Jakoś zleci. No, chyba, że są jakieś specjalistyczne badania już na tym etapie..... Ale to raczej nie tu na forum.
 
Dzieki za dobre słowa..no dziś 29 cyklu..@ nadal nie ma:)tylko że ja ostatnio mam cykle tak różne 0d 27 do nawet 32 dni..wiec sie nie ciesze jescze póki co. Pobolewa mnie brzuch jak na @, nie wspomne juz o piersiach które sa tak nabrzmiałe jak nigdy dotąd:)mój mąż się już cieszy jak dziecko..ale ciągle jescze czekamy ....za tydzien pojde do gin, jesli nie dostanę @...kurcze...ciesze się i boje jednocześnie:) jak to będzie:)
 
Wiem że nie tu na forum:tak:
Nie potrzebuje żeby ktoś mi powiedział "tak napewno jesteś w ciąży", nie jestem z tych osób;-).
I tak jak mówisz olcia7 to tylko pare dni:tak:, pożyjemy zobaczymy. Każda z nas która jeszcze tego nie doświadczyła na własnej skórze- kiedyś zapewne doświadczy:tak:

Pozdrawiam :-)
 
Czesc dziewczyny jestem nowa na Waszym forum;-), mam nadzieje ze mogę się przyłączyć do dyskusji którą prowadzicie:tak:.
Jednak ja niestety nie miałam jeszcze dolegliwości odnośnie ciąży, ale staramy sie o dzidziusia:tak:! Do @ mam jeszcze około 8-9 dni, wiec jeszcze muszę uzbroić się w cierpliwość i jednak wiem że szanse są znikome:-(, chyba za bardzo nam na bobasie zależy.
Od wczoraj strasznie mnie pobolewa brzuch u dołu, nie wiem o co chodzi bo po raz pierwszy się z czymś takim spotykam. Nie jest to taki ból jak podczas okresu ale zupełnie inny, no i bolał mnie brzuch w pierwszy i drugi dzień od dostania okresu. Teraz jest inaczej ale może to dobry znak;-).
Pozdrawiam Was kochane dziewczynki:-)

Analizuję to,co piszesz i tak sobie myślę,że jesli nigdy do tej pory nie bolał Cię brzuch w tym okresie cyklu,a starasz się o dzidziusia,to możliwe jest,że to ból implantacyjny:tak:,bo jakby się zgadza z tym,że zapłodnione jajeczko zagnieżdża się w sluzówce macicy około 6go dnia po zapłodnieniu-wtedy większość kobiet odczuwa ból brzucha lub okolicy krzyżowej.
Ja np.mogę powiedzieć,że zawsze miałam ten najwcześniejszy objaw ciąży-moment zagnieżdżenia się jajeczka odczuwałam jako dość silny ból w dole brzucha i krzyżów,jest to najwcześniejszy objaw gdyż występuje właśnie na kilka do kilkunastu dni przed mającą wystąpić @:tak: Ale za kilka dni się okaże,moze zrób najpierw test,jesli kupisz bardzo czuły,to możesz spróbować zrobić go już przed miesiączką-choć nie zawsze na tak wczesnym etapie hCG jest w dość dużym stężeniu w moczu-1szy poranny mocz jest najlepszym materiałem do zrobienia testu.:tak:Powodzenia:-)
 
reklama
Do góry