reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

wiecie co ja na @ teraz czekałam 37 dni spóźniała mi się 7 dni i wogóle w pierwszy dzień miałam mało w drugi dzień miałam normalnie plamkę i trzeci i czwarty wogóle może ja jestem w ciąży, ale miałam krwawienie hmmmm pierwszy raz miałam tak króki i tak mało go było i ten ból hmmm co myśleć?
 
reklama
madzia-kochana wiesz co myślę, że mogłabyś zrobić tego testa wtedy będzie wiadomo co i jak.
Wiesz moja koleżanka brała do tego czasu kiedy miała dostać swoją @ i nic się nie stało.
Ale na zimne dmuchać tak mi się wydaje, a Ty masz dziecko?
 
ja też właśnie latałam non stop wtedy:) i nic nie było, bóle takie jak na @, a tu echo:)
nie przyszła tylko później to fatalnie się porobiło, ale trzeba żyć dalej.
 
marc- skoro mialas taka ktorka @ to moze i mozliwe. W zasadzie ja mialam dopiero 2, jedna porzadna chyba przez 10 dni, a druga prawie wcale... ale w ciazy nie moglam byc. Teraz jutro biore ostatnia tabletke i powinnam za 2 dni dostac @, ja poczekam lepiej czy dostane czy nie, bo test moze nie wyjsc z powodu ze za wczesnie robiony , a jak bym @ nie dostala to zrobie. Ew. w poniedzialek odbiore wyniki bety ale moze wyjsc ze za wczesnie robiona i wyjdzie ok, albo po prostu sobie wkrecam tylko. Tak czy siak odstawiam te tabletki juz, to nie dla mnie, przytylam z 2-3 kilo, jestem ciagle placzliwa i marudna ze czasami sama siebie mam dosyc.
Nie mam dziecka, bylam w ciazy ale poronilam 31 stycznia.
 
to tak jak ja ja poroniłam 13 stycznia:(:(:(:(
Bardzo bym chciała ale raz myslę, że za wczas,a raz, że bym bardzo chciała i wiem, że dałabym rady.
Madzia-zobaczymy jak nam to wyjdzie.:) Ile masz lat jeśli mogę spytać?
 
Tez bym chciała duzo o tym mysle, ale tez mam swiadomosc ze mam jeszcze czas. Mam 19 lat takze mogla bym jeszcze poczekac, ale gdyby nie to co sie stalo to pewnie nawet bym nie myslala o ciazy, dziecku a tak to jest troche mi ciezko bo zdaje sobie sprawe ze gdyby nie moj pech to teraz by bylo calkiem inaczej, dlatego uwazam nic na sile, co bedzie to bedzie ;) a Ty ile masz lat?
 
ja mam 22.
Ja mam ogólnie pecha we wszystkim jakoś ostatnimi czasy.
Ale miałabym dużo radości móc przytulić się do małego bączka:), ale też mam czas co będzie to będzie, ale nie powiem, że bym nie chciała.:)
 
no dokładnie, skad znam tego pecha. To samo mam. nic mi ostatnio nie wychodzi, moze mi sie poszczesci teraz, byla bym szczesliwa. Ale tak w glebi ducha czuje ze mimo to ze sie dosc dziwnie czuje to i tak pewnie nic z tego nie bedzie bo logicznie rzecz biorac przeciez biore te tabletki, a jak teraz sie wszystko wyjasni to postaram sie poczekac do wakacji ;)
chyba ze zaszlam w ciaze, ale rozum mi podpowiada ze nie ma opcji ;P
 
marc ja mialam normalny jeden dzien mocnego krawienia ze skrzepami a okazalo sie pozniej ze jestem w ciazy wiec zrob sobie testa... trzymam kciuki
 
reklama
Pati-właśnie ja jeden dzień miałam tak ze skrzepami, a jak pisałam w kolejnych już prawie nic.No i ten ból co miałam tak strasznie mnie bolały te jajniki,że coś okropnego.
Zrobię teściora, ale nie wiem czy dziś gdzieś jadę bo tak siedzę i myślę,a jeśli nie dziś to w poniedziałek.Ciekawa jestem...
 
Do góry