reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Witam mam małe pytanko
smile.gif

Otóż ostatni okres zdarzył się 23 stycznia. Tym, że spóźniał się kolejny zbytnio się nie przejęłam bo zwykle płata mi figle. W 38dc zrobiłam dwa testy ciążowe i wyszyły wyraźne dwie kreseczki. Okresu do dzisiaj brak.
Obolałe piersi , wilczy apetyt, ziewanie, pobolewanie podbrzusza i jajników .
Strasznie się już nastawiłam, 8 marca mam wizytę u ginekologa, czy na USG będzie już coś widać?

Dodam , że strasznie się denerwuję, że jak pójdę do lekarza to powie mi , że to nie ciąża
frown.gif
albo, że coś jest nie tak...
 
reklama
Arthatee dwie kreseczki znikąd sie nie biorą :) Ale bywa że zdarzają sie przy ciąży urojonej (rzadkie przypadki ale się zdarzają!).
Czekaj do wizyty i się nie martw;-) Jeśli wiesz co nabroiłaś :-D to bądź dobrej myśli :-).
Objawy wskazują na dwie kreski :-)

buziaki
 
Dziękuje za miłe słowa:) staram się być dobrej myśli, jednak paraliżuje mnie jakiś dziwny strach :(
A już tak strasznie się nastawiłam.... i nie mogę doczekać się , aż zobaczę albo usłyszę małe serduszko ! :)
 
arthatee nie stresuj sie , bo stres nie sprzyja maluszkowi. Bądź dobrej myśli, możesz sobie też zrobić badanie krwi przed wizytą:) zażywaj też juz kwas foliowy im wcześniej tym lepiej:)
 
Siemanko :)SERDUSZKO BIJE :D Nie jest źle ale nadal ciąża jest młoda i wszystko zdarzyć się moze. Z miesiaczki 8hdb 5 dzień; z zapłodnienia- 5hdb 6dzień. Rozwój zarodka oraz badanie beta hcg zgodne z datą zapłodnienia :)W niedzielę wizyta w szpitalu, w którym przyjmuje lekarz, no i albo - albo :(Pozostaje nadzieja ...Do usłyszenia :d
 
adapterek no widzisz, super. Pomyśl sobie, że byłabyś już po zabiegu.Teraz juz musi byc tylko lepiej:-):-) Najważniejsze, że serduszko bije i że beta pokrywa się z data zapłodnienia. Powodzenia Ci życzę:)
 
reklama
Do góry