reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Dziewczyny,
jesteście kochane i bardzo wam dziękuję za podtrzymanie na duchu :happy:

hmmm...tak sie łudzę nadzieją chociaż wiem ze Matki Naszej Natury nie oszukam!
Kolejne oczekiwanie do niedzieli może drobiażdżek sie rozwinie ... ehhhh
i tak człowiek mimo ze nie chce to kłębi myśli.

NAJLEPSZEGO BABECZKI Z OKAZJI NASZEGO ŚWIĘTA :*
 
reklama
Adapterek nie zamartwiaj się na zapas. Wiem że co ma byc to będzie, ale grunt to pozytywne podejście i wiara że będzie dobrze.
 
Dziewczyny !!!
9w3d z miesiączki; 6w1d-od zapłodnienia. Serce bije nadal, ale... tętno jest za niskie - 68!
Lekarz twierdzi ze nie wygląda to dobrze, ale dopóki serce bije nie mogą nic zrobic :shocked2:
Podejrzewa, że skończy się niestety najgorszym....
Dalszy czas oczekiwania...
Kur... zwariuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Kazali mi się w poniedzialek za tydzień stawic. zobaczę czy mi się będzie chcialo pojechać :-(
Dzisiaj osiągnęłam apogeum nerwów... Akurat trafił sie etap w którym skumulowało się kilka problemów na raz.
A oberwało się małemu czlowieczkowi który nie ma trzech lat. Oberwało się tzn tak na nią nakrzyczałam, ze się mnie wystraszyla!!!
Czy nie wiecie co mozna brać na uspokojenie w ewentualnej ciąży???
 
Już trochę lepiej
Miałam iść po meliskę , ale zjadłam pół tabliczki największej czekolady!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Musze dac radę, ale nie wiem czy mi sie chce jechac w poniedziałek i usłyszeć..."czekamy"!!!
 
adapterek bardzo mi przykro. trzymam kciuki żeby z dzidzią było wszystko dobrze i obawy lekarza się nie spełniły. Bądź silna i nie zamartwiaj się.
 
reklama
Witam,

Sprawa wygląda tak, że w dniach 27.03 - 03.03 moja dziewczyna miała miesiączkę, ale od ~ 2 tyg. miewa czasem mdłości - ot tak 1-3 razy w tygodniu. Straciła apetyt na słodycze, gdzie kiedyś mogła je jeść w dużych ilościach. Kochamy się kilka razy w tygodniu, bez zabezpieczenia. Czy może być w ciąży? Następny okres powinien nadejść mniej więcej 28.03. Aaa. I pobolewa ją czasem prawy jajnik. Kiedy warto wykonać test.

Poradzicie coś? Dla nas ciąża katastrofą nie będzie, więć spokojnie
icon_e_smile.gif
 
Do góry