reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Dołączył(a)
8 Kwiecień 2019
Postów
1
Hej dziewczyny od jakiegoś czasu śledzę forum ale nigdy nie miałam odwagi napisać, mam problem z zajściem w ciążę.. Od ponad pół roku się staramy z partnerem o dziecko. Jakiś rok temu zatrzymał mi się okres na 3 miesiące po wykluczeniu ciąży udalam się do lekarza zrobił mi usg oczywiście prosiłam o cytologie a on stwierdził że nie ma potrzeby i powiedział że wszytsko jest okej, po tygodniu strasznie bolał mnie brzuch zaczął rosnąć poszłam znowu do tego "konowała" a on stwierdził że mam torbiel wielkości pomarańczy dał mi duphaston po 7 dniach brania duphastonu dostałam okres poszłam na kontrolę okazało się że się wchlonela, mam nieregularne okresy już od paru lat proszę go o pomoc a on na to że "taki Pani urok" w końcu zmieniłam ginekologa bo już miałam dość.. U kolejnego lekarza dostałam duphaston na wyregulowanie cykli i od 3 miesięcy biorę ten lek od 19dc przez 7 dni 2 tabletki dziennie i zawsze na 2 dzień dostawałam okres a teraz cisza okres powien przyjść 7 dni temu ale go nie ma zrobiłam test zaraz na 3 dzień ale wyszedł negatywny.. Do tego okropny ból piersi co się nie zdarzało wcześniej i dzień temu pojawił się biały gesty mleczny śluz oraz drobny trądzik na czole... Boję się zrobić kolejny test że będzie negatywny, że znowu rozczarowanie, w poniedziałek jak nie przyjdzie @ idę do swojego gin bo wraca z urlopu.
 
reklama
Rozwiązanie
Hej. Możliwe że to wczesna ciąża i możliwe też że na teście może jej jeszcze nie być widać.
Miałam podobnie. Miesiączka zaczęła mi zanikac, potem była totalnie rozregulowana, też jadłam duphaston. Robiła mi się torbiel noworoczna która samoistnie się wchłaniała, była po nie pękniętym jajeczku. Poszukaj dobrego giną który Ci wszystko wytłumaczy.
W każdym razie ja po jakimś czasie zostawiłam w diabły duphaston, bardzo źle się po nim czułam.
Teraz mam córkę, trzymam kciuki i nie trać wiary, wyluzuj i będzie wszystko dobrze
Hej. Możliwe że to wczesna ciąża i możliwe też że na teście może jej jeszcze nie być widać.
Miałam podobnie. Miesiączka zaczęła mi zanikac, potem była totalnie rozregulowana, też jadłam duphaston. Robiła mi się torbiel noworoczna która samoistnie się wchłaniała, była po nie pękniętym jajeczku. Poszukaj dobrego giną który Ci wszystko wytłumaczy.
W każdym razie ja po jakimś czasie zostawiłam w diabły duphaston, bardzo źle się po nim czułam.
Teraz mam córkę, trzymam kciuki i nie trać wiary, wyluzuj i będzie wszystko dobrze
 
Rozwiązanie
Do góry