reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to ciąża?

Sarafina

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny. Muszę się poradzić bo wariuje. 2 tygodnie temu kochałam się z moim mężem bez zabezpieczenia czyli jak zwykle w dni płodne oraz w dzień owulacji. Od paru dni odczuwam bóle i napięcie w podbrzuszu, bóle głowy, częściej odwiedzam toaletę, mam zgagę wieczorem. Robiłam testy ale nie wykazują nic być może za wcześnie jeszcze miesiączkę powinnam mieć dopiero za dwa dni. Na ostatnim teście pojawiła się bardzo blada prawie niewidoczna druga kreska po kilku minutach. Czy to może być ciąża?

reklama
U

użytkownik 176

Gość
Najlepiej zrobić badanie bhcg z krwi. Wynik jest tego samego dnia i 2 dni przed terminem @ jeżeli jest ciąża to na pewno to pokaże. Testy odczytywane po czasie mogą być niewiarygodne, ale również może być tak, że na test jest jeszcze po prostu za szybko.
Hej dziewczyny. Muszę się poradzić bo wariuje. 2 tygodnie temu kochałam się z moim mężem bez zabezpieczenia czyli jak zwykle w dni płodne oraz w dzień owulacji. Od paru dni odczuwam bóle i napięcie w podbrzuszu, bóle głowy, częściej odwiedzam toaletę, mam zgagę wieczorem. Robiłam testy ale nie wykazują nic być może za wcześnie jeszcze miesiączkę powinnam mieć dopiero za dwa dni. Na ostatnim teście pojawiła się bardzo blada prawie niewidoczna druga kreska po kilku minutach. Czy to może być ciąża?

Milmo

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Testy odczytane po 5 minutach nie są wiarygodne. 2 tygodnie po stosunku oczekiwałabym raczej objawów podobnych do przedmiesiączkowych, niż już typowo ciążowych. W termin miesiączki zrób beta hcg i będziesz miała pewność.

Jasmina26

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Z testami różnie bywa ja robiłam pierwszy test 4 dni przed miesiączka test wyszedł z dwoma kreskami po czasie podanym na ulotce więc następny zrobiłam 3 dni później i kreska pojawiła się w wyznaczonym czasie to samo w dniu miesiączki wyszła odrazu 2 kreska . Robiac wczesniej testy nie bedac w ciazy nie wyszła mi żadna 2 kreska nawet po czasie .

Anusiak1990

Rozwiązania
0
Zrób badanie krwi bhcg albo poczekaj jeszcze te 2 dni do terminu @ i zatestuj jeszcze raz. Po ilu minutach miałaś tamten lekko pozytywny wynik? Mozesz wrzucić zdjęcie?

Aguu

Rozwiązania
5
Od paru dni odczuwam bóle i napięcie w podbrzuszu, bóle głowy, częściej odwiedzam toaletę, mam zgagę wieczorem
Takie objawy mogą występować i bez ciąży w tej fazie cyklu. Poczekaj na spokojnie do miesiączki i powtórz test. A jeśli będzie negatywny a miesiączka się nie pojawi to odczekaj dłużej i znów powtórz test (być może owulacja się przesunęła).

Fado123

Rozwiązania
3
Ja też radzę poczekać do @ w jej dniu zrobić z pierwszego moczu test ,albo iść na bete chyba że @ przyjdzie

Sarafina

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Właśnie zrobiłam test i nie wiem czy mi się wydaje czy jest tam poświata drugiej kreski? Dodam że pojawiła się od razu

Załączniki

reklama
reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
N Antykoncepcja awaryjna, stosunek przerywany, a ciąża Ciąża, poród, połóg 6
N Ciąża, a okres Ciąża, poród, połóg 10
C Ciąża wysokiego ryzyka a zwolnienie lekarskie Ciąża, poród, połóg 7
Sylwia0612 Dwie diagnozy.... Ciąża, poród, połóg 8
SierraP Hipnoporód- opinie Ciąża, poród, połóg 3
A Czy to ciąża Staramy się 3
Aaazym Jak wspomóc starania o dzidzię? Potrzebuję porady 6
majtaj89 Udało się znowu jestem w ciąży Ciąża po poronieniu 10
M Ciąża mnoga a przyrost bhcg Ciąża, poród, połóg 6
julcziiiko Czy to ciąża? Ciąża, poród, połóg 23
N Ciężki wybór, potrzebuje porady. Ciąża, poród, połóg 16
Ollax śluz szyjkowy a ciąża Potrzebuję porady 8
V Ciąża czy nie? Staramy się 7
L Koronawirus a L4 ciąża Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 8
K Witaminy ciąża Ciąża, poród, połóg 7
X Ciąża Ciąża, poród, połóg 8
E Gluten a ciąża Staramy się 6
karolina21325 Test ujemny a brak miesiączki Ciąża, poród, połóg 8
K Ciąża od razu po poronieniu, kolejne poronienie i torbiele jajników Ciąża po poronieniu 34
Aaazym Clostilbegyt powikłania Potrzebuję porady 3
K Bóle brzucha po usg Ciąża, poród, połóg 6
Aaazym Ciąża a clo Potrzebuję porady 4
K Ciąża bezobjawowa Ciąża, poród, połóg 15
Oleczkaaa Pracodawca l4 Potrzebuję porady 5
M Poród w Polsce, ciąża w Niemczech. Proszę o pomoc! Potrzebuję porady 5
Aaazym Nie mogę zajść w ciążę Staramy się 26
M Ciąża po odstawieniu tabletek Staramy się 6
W Wczesna ciąża? Ciąża, poród, połóg 20
K Wczesna ciąża Ciąża, poród, połóg 6
Serduszko 96 Ciąża po clo Potrzebuję porady 3
G Spadek beta HCG, czy to może być ciąża obumarła? Potrzebuję porady 16
L Ciąża czy nie ciąża...? Potrzebuję porady 4
A Jaki ginekolog najlepszy we Wrocławiu? Starania o zajscie w ciążę! Staramy się 5
olivia1011 Test owulacyjny a ciąża Potrzebuję porady 14
Agnieszka1995 Pomocy. Czy to wczesna ciąża ? Staramy się 17
L Ciąża czy nie ciąża? Potrzebuję porady 19
D Negatywny test owulacyjny a ciąża ? Staramy się 6
M Ciąża pozamaciczna- kucie w jajniku podczas orgazmu Ciąża, poród, połóg 0
angelika.zima5 Cukrzyca ciążowa czy zwykłe objawy ciąży? Potrzebuję porady 9
O Ciąża czy przewidzenia? Staramy się 16
D Nieregularne miesiączki a ciąża Staramy się 15
Ewelaxs Zwolnienie lekarskie, koronawirus, ciąża Ciąża, poród, połóg 14
angelika.zima5 Poronienie Zagrażające Październikowe mamy 2020 7
N Orgazm przez sen a ciąża zagrożona. Potrzebuję porady 3
madziaf21 Ciąża a położenie miednicowe dziecka Potrzebuję porady 19