reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciaza?

Dodi.

Początkująca w BB
Dołączył(a)
3 Sierpień 2019
Postów
29
Hej
Okres spóźnia mi się już 2 dni zrobiłam rano test i wyszedł tak, czy to może oznaczać ciążę ?
 

Załączniki

  • received_380991929244760.jpeg
    received_380991929244760.jpeg
    58,5 KB · Wyświetleń: 296
reklama
Słaba kreseczka czyli tak powtórz test za kilka dni a na pewno będzie mocniejsza.
U mnie tak było z dnia na dzień mocniej, możesz zawsze wykonać Beta HCG, jeżeli wzrasta to na 100% ciąża. Ginekolog z pewnością potwierdzi
Gratuluję
 
Słaba kreseczka czyli tak powtórz test za kilka dni a na pewno będzie mocniejsza.
U mnie tak było z dnia na dzień mocniej, możesz zawsze wykonać Beta HCG, jeżeli wzrasta to na 100% ciąża. Ginekolog z pewnością potwierdzi
Gratuluję
A czy ginekolog potwierdzi od razu ciaze czy jakoś w późniejszym stadium ?
 
reklama
reklama
A czy ginekolog potwierdzi od razu ciaze czy jakoś w późniejszym stadium ?

Ginekolog potwierdzi odrazu.
U mnie było tak, że miesiączka spozniala się z tydzień, półtora zrobiłam testy, pierwszy był w sumie jedna niewiadomą, niby było coś widać niby nie. Na własny koszt zrobiłam betę, wynik był dość wysoki więc.. Zrobiłam drugi test kreseczka widoczna już troszkę lepiej. Umówiłam się odrazu prywatnie do ginekologa, na usg było widać pęcherzyk, ale bez serduszka. Pani ginekolog powiedziała, że albo baaaardzo wczesna ciąża, albo puste jajeczko i do usunięcia. Więc musiałam robić przez 4dni (co dwa dni) betę, wynik wzrastał i już na kolejnej wizycie było potwierdzenie że rośnie maly kosmita:D
 
Ostatnia edycja:
Do góry