reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Kosiaa

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Listopad 2019
Postów
17
Hej dziewczyny! Zapewne nie jedna z Was ma to już za sobą i mogłaby pomoc mi ocenić czy moge być w ciąży. Od początku tego roku miesiączki mi się uregulowały jednak ostatnia zamiast być tak jak zazwyczaj to przyszła do mnie 12 października. Rozmawiałam ostatnio z chłopakiem tak ogólnie na temat ciąży i skłoniło mnie to do myślenia, bo kochalismy się bez zabezpieczenia. Zrobiłam więc dzisiaj test ciążowy. Trudno mi ocenić czy 2 związku z ostatnią miesiączka która była w innym terminie to czy następna powinnam dostać czy około 20 czy może 12 tego miesiąca ale postanowiłam zrobić ten test a wynik wyszedł taki jak widzicie na zdjęciu. Jest druga kreska ale bardzo blada, czy to ja się schizuje czy możliwe że jestem w ciąży??
 

Załączniki

  • IMG_20191108_095535.jpg
    IMG_20191108_095535.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 524
  • IMG_20191108_094939.jpg
    IMG_20191108_094939.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 522
  • IMG_20191108_094912.jpg
    IMG_20191108_094912.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 526
  • Screenshot_20191108_102508_com.google.android.apps.docs.editors.docs.jpg
    Screenshot_20191108_102508_com.google.android.apps.docs.editors.docs.jpg
    147,1 KB · Wyświetleń: 406
reklama
Hej dziewczyny! Zapewne nie jedna z Was ma to już za sobą i mogłaby pomoc mi ocenić czy moge być w ciąży. Od początku tego roku miesiączki mi się uregulowały jednak ostatnia zamiast być tak jak zazwyczaj to przyszła do mnie 12 października. Rozmawiałam ostatnio z chłopakiem tak ogólnie na temat ciąży i skłoniło mnie to do myślenia, bo kochalismy się bez zabezpieczenia. Zrobiłam więc dzisiaj test ciążowy. Trudno mi ocenić czy 2 związku z ostatnią miesiączka która była w innym terminie to czy następna powinnam dostać czy około 20 czy może 12 tego miesiąca ale postanowiłam zrobić ten test a wynik wyszedł taki jak widzicie na zdjęciu. Jest druga kreska ale bardzo blada, czy to ja się schizuje czy możliwe że jestem w ciąży??
No kreska jest widoczna więc bardzo duże prawdopodobieństwo ciąży :) Zrób z krwi beta HCG wtedy będziesz miała pewność.
Cykl zaczyna się liczyć od 1 dnia krwawienia. Więc skoro miesiączkę miałaś 12 października no to przy 30 dniowym cyklu kolejna powinna być 12 listopada.
 
A w celu wykonania bety to najpierw muszę iść do lekarza rodzinnego wziąć skierowanie i potem do laboratorium, zgadza się? Nie mam labolatorium u siebie w przychodni i pewnie będę musiała jeździć, a nie wiem bo niektóre wymagają skierowania i są bezpłatne a inne zupełnie na odwrót 👶😁
 
A w celu wykonania bety to najpierw muszę iść do lekarza rodzinnego wziąć skierowanie i potem do laboratorium, zgadza się? Nie mam labolatorium u siebie w przychodni i pewnie będę musiała jeździć, a nie wiem bo niektóre wymagają skierowania i są bezpłatne a inne zupełnie na odwrót 👶😁
 
w celu wykonania bety to najpierw muszę iść do lekarza rodzinnego wziąć skierowanie i potem do laboratorium, zgadza się? Nie mam labolatorium u siebie w przychodni i pewnie będę musiała jeździć, a nie wiem bo niektóre wymagają skierowania i są bezpłatne a inne zupełnie na odwrót 👶😁
 
w celu wykonania bety to najpierw muszę iść do lekarza rodzinnego wziąć skierowanie i potem do laboratorium, zgadza się? Nie mam labolatorium u siebie w przychodni i pewnie będę musiała jeździć, a nie wiem bo niektóre wymagają skierowania i są bezpłatne a inne zupełnie na odwrót [emoji64][emoji16]

No raczej to badanie się robi prywatnie. Jeszcze się nie spotkałam z tym, aby dostać skierowanie na Beta hcg
 
reklama
reklama
Witam :) Jestem tu nowa, przekopałam forum i również postanowiłam napisać. Pomożecie z interpretacją testu? Tydzień temu robiłam pierwszy i wyszedł negatywny, dziś (2 dni przed @) pojawił się cień cienia. Co myślicie? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
 

Załączniki

  • test.jpg
    test.jpg
    247,4 KB · Wyświetleń: 251
Do góry