reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Kosiaa

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Listopad 2019
Postów
17
Hej dziewczyny! Zapewne nie jedna z Was ma to już za sobą i mogłaby pomoc mi ocenić czy moge być w ciąży. Od początku tego roku miesiączki mi się uregulowały jednak ostatnia zamiast być tak jak zazwyczaj to przyszła do mnie 12 października. Rozmawiałam ostatnio z chłopakiem tak ogólnie na temat ciąży i skłoniło mnie to do myślenia, bo kochalismy się bez zabezpieczenia. Zrobiłam więc dzisiaj test ciążowy. Trudno mi ocenić czy 2 związku z ostatnią miesiączka która była w innym terminie to czy następna powinnam dostać czy około 20 czy może 12 tego miesiąca ale postanowiłam zrobić ten test a wynik wyszedł taki jak widzicie na zdjęciu. Jest druga kreska ale bardzo blada, czy to ja się schizuje czy możliwe że jestem w ciąży??
 

Załączniki

  • IMG_20191108_095535.jpg
    IMG_20191108_095535.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 526
  • IMG_20191108_094939.jpg
    IMG_20191108_094939.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 524
  • IMG_20191108_094912.jpg
    IMG_20191108_094912.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 528
  • Screenshot_20191108_102508_com.google.android.apps.docs.editors.docs.jpg
    Screenshot_20191108_102508_com.google.android.apps.docs.editors.docs.jpg
    147,1 KB · Wyświetleń: 408
reklama
reklama
Z chłopakiem jesteśmy już razem od 3 lat i znamy się od dziecka, on za meisiac kończy lat 20 a ja również za miesiąc, ale niestety 18. Jednakże na badania krwi jestem przekonana że będą wymagali ode mnie kogoś dorosłego, jednakże rodziców oraz rodzinę wolę poinformować gdy będę miała już tą pewność.
 
Hej dziewczyny! Zapewne nie jedna z Was ma to już za sobą i mogłaby pomoc mi ocenić czy moge być w ciąży. Od początku tego roku miesiączki mi się uregulowały jednak ostatnia zamiast być tak jak zazwyczaj to przyszła do mnie 12 października. Rozmawiałam ostatnio z chłopakiem tak ogólnie na temat ciąży i skłoniło mnie to do myślenia, bo kochalismy się bez zabezpieczenia. Zrobiłam więc dzisiaj test ciążowy. Trudno mi ocenić czy 2 związku z ostatnią miesiączka która była w innym terminie to czy następna powinnam dostać czy około 20 czy może 12 tego miesiąca ale postanowiłam zrobić ten test a wynik wyszedł taki jak widzicie na zdjęciu. Jest druga kreska ale bardzo blada, czy to ja się schizuje czy możliwe że jestem w ciąży??

Test jest pozytywny, ale najlepiej będzie zrobić test z krwi beta hcg. Jeżeli wyjdzie z krwi to na pewno jest to ciąza. Ja z moja córeczką też miałam taką słabo widoczna kreseczke :)
 
Byłam w aptece i kupiłam dwa testy, jeden wykonałam przed chwilą, bo dosłownie mnie roznosi i nie mogę przestać o tym myśleć Na tym co robiłam przed chwilą również pojawiła się ledwo widoczna druga kreseczka akurat jakoś w 5 minucie czyli idealnie na styk, ale jednak jest, dla 200% pewnosci poczekam kilka dni, porozmawiam z chłopakiem i za 4 dni w dniu spodziewanej miesiączki wykonam już decydujący. Wychodzi na to ze w ciąży zapewne jestem, wiem że ciężko ale bardzo bardzo się cieszę i już nie mogę się doczekać wizyty u lekarza.
 

Załączniki

  • IMG_20191108_141425.jpg
    IMG_20191108_141425.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 236
  • IMG_20191108_141450.jpg
    IMG_20191108_141450.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 225
  • IMG_20191108_141510.jpg
    IMG_20191108_141510.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 200
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. U mnie jest troszke inna sytuacja bo jesteśmy z mężem miesiąc po ślubie i bardzo byśmy sie cieszyli jakby ta mało widoczna kreska oznaczała dzidziusia. :-)
 
Byłam w aptece i kupiłam dwa testy, jeden wykonałam przed chwilą, bo dosłownie mnie roznosi i nie mogę przestać o tym myśleć Na tym co robiłam przed chwilą również pojawiła się ledwo widoczna druga kreseczka akurat jakoś w 5 minucie czyli idealnie na styk, ale jednak jest, dla 200% pewnosci poczekam kilka dni, porozmawiam z chłopakiem i za 4 dni w dniu spodziewanej miesiączki wykonam już decydujący. Wychodzi na to ze w ciąży zapewne jestem, wiem że ciężko ale bardzo bardzo się cieszę i już nie mogę się doczekać wizyty u lekarza.

Kreska widoczna, więc ciąża jest.
Powodzenia.
 
reklama
Do góry