reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

taisiya

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Grudzień 2019
Postów
1 394
Witam wszystkich :)
Potrzebuję porady i musze troche dać upust swoim emocjom :D w czwartek powinnien rozpocząc mi się okres... ale nic, piątek nic, test wyszedł ujemny, więc w sobotę rano wybrałam się na wycieczkę do laboratorium, BHCG podwyższone.. 20 mIU/ml. Czy to oznacza, że jestem na samiuśkim początku ciąży ? Dodam, że dziś zaczęło pobolewać mnie podbrzusze tak jak w czasie okresu i mam delikatne krwawienie. Powinnam jutro przejść się ponownie na badanie i zobaczyć czy wartość bety rośnie? Kto mi pomoże, bo to strasznie stresujące, a jestemw gorącej wodzie kąpana :D
 
reklama
Witam wszystkich :)
Potrzebuję porady i musze troche dać upust swoim emocjom :D w czwartek powinnien rozpocząc mi się okres... ale nic, piątek nic, test wyszedł ujemny, więc w sobotę rano wybrałam się na wycieczkę do laboratorium, BHCG podwyższone.. 20 mIU/ml. Czy to oznacza, że jestem na samiuśkim początku ciąży ? Dodam, że dziś zaczęło pobolewać mnie podbrzusze tak jak w czasie okresu i mam delikatne krwawienie. Powinnam jutro przejść się ponownie na badanie i zobaczyć czy wartość bety rośnie? Kto mi pomoże, bo to strasznie stresujące, a jestemw gorącej wodzie kąpana :D
Z tego co się naczytałam na forum to może tak być że testy nie wychodzą, beta z krwi jest pewniejsza, 20 to chyba nie tak mało, już ponad 5 wskazuje na ciążę z tego co wiem?
Czytałam też że można mieć plamienia w okolicach okresu nawet kilka miesięcy w ciąży ale może to też oznaczać poronienie, nie stresuj się, idź spokojnie powtórz bete jutro i może spróbuj zrobić jakiś inny test dzisiaj?
Powodzenia :)
 
Jeżeli jest to krwawienie żywą krwią to może być to poronienie. Przy niskim progesteronie są brązowe plamienia ale bez krwi. Powtórz jutro badanie, ale wydaje mi się, że będzie już spadek.
 
reklama
Ja bym zajrzała do dr żeby dał coś na te krwawienie, bo przy tej becie taki objaw nie jest dobry. A bete skontroluj ponownie i zobaczysz czy będzie przyrost. Na IP jeżeli krwawisz też Cie przyjmą i zrobią betę ;)
 
reklama
cały dzien dzisiaj, taka krew jak w ostatnie dni miesiączki, ale bez skrzepów. Żebym nie zrobiła tak szybko badań to bym myślała, że okres się spóźnił🙃 Zrobie bete z samego rana i umówie się do lekarza, jak wyniki pójdą w górę a lekarz nie będzie miał czasu to skoczymy na pogotowie najwyżej. A już myślałam, że pierwsza próba i się udało 🙈
 
Do góry