reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Dołączył(a)
29 Maj 2020
Postów
7
Test z krwi zrobiony w domu i o to jego wynik. Czy jest szansa, że jestem w ciąży? Z chłopakiem staramy się od miesiąca, wszystkie dni płodne zaliczone. Co o tym myślicie?
 

Załączniki

  • IMG_20200528_210759.jpg
    IMG_20200528_210759.jpg
    293,3 KB · Wyświetleń: 1 203
reklama
Który masz dzień cyklu ?? Ja bym zrobiła zwykły sikany ,kilka dziewczyn robiły z krwi, i wyszły 2 kreski a w ciąży nie były
 
Który masz dzień cyklu ?? Ja bym zrobiła zwykły sikany ,kilka dziewczyn robiły z krwi, i wyszły 2 kreski a w ciąży nie były
A właśnie nie dodałam, że okres powinnam mieć 18.05 a jak nie ma tak nie było. Jutro zrobię test z moczu, bo w poniedziałek robiłam i był negatywny dlatego zdecydowalam się na test z krwi bo podobno jest bardziej czuły.
 
reklama
reklama
Do góry