reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to ciąża

Dołączył(a)
14 Wrzesień 2020
Postów
5
Witam serdecznie mamusie :) jestem tu nowa :)
Wiecie co przejdę do sedna 4 września powinnam dostać miesiączkę lecz do dziś nie dostałam niestety ,robiłam 3 testy na jednym zobaczyłam taka ledwo ,ale to ledwo widoczna kreseczkę ,dwa następne były negatywne .. powiedzcie co mam myśleć.. dziś kupiłam sobie jeszcze jeden test i zastanawiam się czy mogą byś szanse na to ,że jestem w ciąży.. nie mam żadnego stresu ani nic innego co by mogła wpłynąć na nie pojawienie się miesiączki .. proszę pomóżcie jeśli tylko możecie.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
 
reklama

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Dołączył(a)
5 Maj 2010
Postów
19 383
Miasto
Częstochowa
Testy zostawiają niestety pole do domysłów i stąd "patenty" na rozkręcanie plastiku i oglądanie paska pod światło, robienie negatywów zdjęć, etc.

Jeśli chcesz mieć pewność i wiedzieć, na czym stoisz - idź na badanie beta HCG.
Test, który kupiłaś, oczywiście zrób, bo co, wyrzucisz go do kosza? ;)
 
reklama
Do góry