reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to ciąża

Dołączył(a)
14 Wrzesień 2020
Postów
5
Witam serdecznie mamusie :) jestem tu nowa :)
Wiecie co przejdę do sedna 4 września powinnam dostać miesiączkę lecz do dziś nie dostałam niestety ,robiłam 3 testy na jednym zobaczyłam taka ledwo ,ale to ledwo widoczna kreseczkę ,dwa następne były negatywne .. powiedzcie co mam myśleć.. dziś kupiłam sobie jeszcze jeden test i zastanawiam się czy mogą byś szanse na to ,że jestem w ciąży.. nie mam żadnego stresu ani nic innego co by mogła wpłynąć na nie pojawienie się miesiączki .. proszę pomóżcie jeśli tylko możecie.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
 
reklama

Ania936

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Marzec 2020
Postów
714
Wiesz co chyba najlepiej będzie jak zrobisz sobie betę hcg, będziesz mieć największą pewność, bo z testami to różnie bywa. Chociaż po 10 dniach to już powinna się pokazać druga kreska. Trzymam kciuki! :)
 
reklama
reklama
Do góry