reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Dołączył(a)
18 Marzec 2021
Postów
2
Hej ;) potrzebuję waszej pomocy.
Od zawsze moja miesiączka i jej objawy wyglądały tak samo, a mianowicie: biegunka i mocny ból brzucha. Miesiączkę zawsze dostawałam 15 dnia miesiąca i trwała 5/6 dni. W zeszłym miesiącu miesiączkę dostałam 17 dnia miesiąca. Ze swoim partnerem współżyłam 8 marca, z prezerwatywą i bez wytrysku. Ok 12 marca zauważyłam, że moje piersi urosły, wyszły niebieskie żyłki i bardzo mnie bolą i kłują. Boli też mnie głowa, czasami czuje kłucie na dole brzucha po obu stronach. Mam też bardzo mało śluzu. Dziś jest 18.03 i nie mam miesiączki. Jakie prawdopodobieństwo jest na to, że mogę być w ciąży?
 
reklama
Hej ;) potrzebuję waszej pomocy.
Od zawsze moja miesiączka i jej objawy wyglądały tak samo, a mianowicie: biegunka i mocny ból brzucha. Miesiączkę zawsze dostawałam 15 dnia miesiąca i trwała 5/6 dni. W zeszłym miesiącu miesiączkę dostałam 17 dnia miesiąca. Ze swoim partnerem współżyłam 8 marca, z prezerwatywą i bez wytrysku. Ok 12 marca zauważyłam, że moje piersi urosły, wyszły niebieskie żyłki i bardzo mnie bolą i kłują. Boli też mnie głowa, czasami czuje kłucie na dole brzucha po obu stronach. Mam też bardzo mało śluzu. Dziś jest 18.03 i nie mam miesiączki. Jakie prawdopodobieństwo jest na to, że mogę być w ciąży?
A jakim cudem miałoby dojść do zapłodnienia przy stosunku w prezerwatywie i bez wytrysku?
 
Dlatego właśnie napisałam na forum. Uważam że szansę są bardzo małe, ale zaczął stresować mnie brak miesiączki i dziwne objawy. Chciałam się poradzić :)
Wiesz co, nikt ci tutaj niestety nie powie dlaczego miesiączka ci się spóźnia. Może z powodu infekcji, którą przeszłaś? Leków? Stresu? Zmiany diety? Radykalne odchudzanie? Torbiel? Problemy z tarczyca? A może ciąży (chociaż jak dla mnie ta akurat przyczyna jest mało prawdopodobna)?

Cykl kobiety to nie komputer. Nie ma tu "zawsze" tak miałam czy "nigdy" tak nie miałam. Odchylenia kilka dni w przód czy w tył się zdarzają.

Jak się obawiasz ciąży, zrób test lub betę.

A jak @ nie przyjdzie to skonsultuj się z ginekologiem.
 
reklama
Odchylenie do siedmiu dni uważane jest za normalne.
Cala reszta to może być wszystko i nic.
Mojej koleżance okres się przesunął o miesiąc bo wyjechała na studia do innego miasta.
 
Do góry