reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Dołączył(a)
12 Maj 2022
Postów
3
Hej, dzień po owulacji kochałam się z narzeczonym ( stosunek przerywany). 3,4,5 i 6 dnia po stosunku strasznie bolało mnie podbrzusze i plecy( dodam, że nigdy nie miałam takich objawów w połowie cyklu), dodatkowo mam straszne zawroty głowy, piersi delikatnie mi urosły i od 1,5 tyg mam ciagle wzięty brzuch i spuchnięte podbrzusze. W niedziele powinnam mieć okres. Co myślicie dziewczyny?
 
reklama
Hej, dzień po owulacji kochałam się z narzeczonym ( stosunek przerywany). 3,4,5 i 6 dnia po stosunku strasznie bolało mnie podbrzusze i plecy( dodam, że nigdy nie miałam takich objawów w połowie cyklu), dodatkowo mam straszne zawroty głowy, piersi delikatnie mi urosły i od 1,5 tyg mam ciagle wzięty brzuch i spuchnięte podbrzusze. W niedziele powinnam mieć okres. Co myślicie dziewczyny?
Dodam jeszcze ze zrobiłam test, ale według mnie za wcześnie ( negatywne), tez od 1,5 tyg jest ciagle zmęczona. Mimo ze śpię 8/9 godz to i tak mogłabym spać i jeść ciagle…
 
Bóle które miałaś 3-6dni po stosunku nie mają związku z ewentualnym zajściem. Nawet gdybyś miała zajść to jedno z drugim nie ma nic wspólnego- po prostu za wcześnie na jakiekolwiek zmiany i objawy.

No do niedzieli już niedaleko- jeśli @ nie przyjdzie to po weekendzie pozostaje zrobić test.
Takie objawy jak ciążowe zmęczenie, zmiany w wyglądzie brzucha pojawiają się póżniej. Zdecydowanie później.
 
Uważam jak dziewczyny ,na objawy za wcześnie, ja takie bóle to mam przy owulacji , nie mają nic wspólnego z ciąża, poczekaj do niedzieli i wtedy zrob test , piersi zwykle przed okresem robią sie większe i bolą, no u mnie tak jest zawsze yudzien przed @
 
@ spóźnia mi się już 3 dzień, podbrzusze boli ciagle ( raz mniej, raz bardziej), test zrobiłam w terminie miesiączki i wyszedł negatywny… Myślicie ze to może być ciąża i poczekać z kolejnym testem jeszcze kilka dni? Lekarza mam dopiero na początek czerwca
 
reklama
@ spóźnia mi się już 3 dzień, podbrzusze boli ciagle ( raz mniej, raz bardziej), test zrobiłam w terminie miesiączki i wyszedł negatywny… Myślicie ze to może być ciąża i poczekać z kolejnym testem jeszcze kilka dni? Lekarza mam dopiero na początek czerwca
W terminie miesiączki to by była jakaś kreska negatywny wyszedł możesz zrobić jeszcze jeden test jak chcesz za kilka dni może okres przyjdzie...ja byłam ostatnio w kwietniu miałam taki kaszel przez 2tygodnie że się dusiłam i okres mi się spóźnił przez to właśnie o tydzień...
 
Do góry