reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża ?

Dołączył(a)
31 Grudzień 2023
Postów
6
16 grudnia odbyłam stosunek , 2 dni później zaczęły się u mnie objawy które trwają do dziś tj zawroty głowy i wyczulony węch strasznie. Czy to możliwe że objawy pojawiają się tak szybko?

24 grudnia zrobiło mi się Słabo poszłam do toalety i na majtkach miałam sluz podbarwiony krwią trwało to 1 dzień

Czy to może być ciaza Czy sobie wkręcam? Okres powinnam dostac 2 stycznia. Robiłam test ciążowy ale wyszedł negatywny
 
reklama
Pytanie zasadnicze który dzień cyklu był kiedy było współżycie i średnia długość Twoich cykli :)
 
16 grudnia odbyłam stosunek , 2 dni później zaczęły się u mnie objawy które trwają do dziś tj zawroty głowy i wyczulony węch strasznie. Czy to możliwe że objawy pojawiają się tak szybko?

24 grudnia zrobiło mi się Słabo poszłam do toalety i na majtkach miałam sluz podbarwiony krwią trwało to 1 dzień

Czy to może być ciaza Czy sobie wkręcam? Okres powinnam dostac 2 stycznia. Robiłam test ciążowy ale wyszedł negatywny
2 dni po współżyciu to niemożliwe, ale 8 dnia po już tak, jeśli to były dni płodne. Zrób test w terminie miesiączki, jeśli się nie pojawi.
 
Ja robiłam betę po pozytywnym teście z moczu, ale jak ktoś woli iść od razu na krew to jego wybór :)
Ja może trochę ze swojego doświadczenia , ale niestety testy z moczu wychodziły mi negatywne a beta już ładnie rosła :) także największe mam zaufanie do badań z krwi ;)
 
Ja robiłam betę po pozytywnym teście z moczu, ale jak ktoś woli iść od razu na krew to jego wybór :)
No nie
Skoro cykle mogą być aż tak długie , to albo czekać na teoretyczny termin okresu , albo test / beta najlepiej 2 tyg po stosunku
Robilam test 2 tyg po stosunku negatywny ale martwi mnie to plamienie nie wiem co to było bo pierwszy raz tak mialam
 
reklama
Do góry