reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża

Aaduulciia1233

Początkująca w BB
Dołączył(a)
29 Styczeń 2017
Postów
29
Witam wszystkich, pisze do was abyście mi pomogli mianowicie chodzi o to, czy mogę być w ciąży. Ostatnią @ miałam 21.07.2018 i powinnam dostać 17.08.2018 a niestety jest jej brak. Robiłam testy byłam na Beta hcg, ale niestety wynik negatywny. Mam macice spuchnięta i zamkniętą.. przez dwa dni z piersi leciała mi jak by woda, było jej troszkę piersi mnie wogole nie bolą a zdziwiło mnie to, ponieważ przed miesiączka bolą mnie strasznie, ale w tum miesiącu nic... choruje na niedoczynnosc tarczycy. Miałam również anginę na początku miesiąca i brałam antybiotyk może owulacja sie przesunęła. w sobotę idę do lekarza. Może ktoś miał taki brzypadek jak ja. Proszę piszcie
 
reklama
Możesz być w ciąży, bo wystarczy że przesunęła się owu. Ale równie dobrze możesz nie być... Tutaj pomoże jedynie cierpliwość. Powtórz za kilka dni betę z krwi. Lekarz ok, ale za wcześnie żeby było coś widać... Więc nie stresuj się i czekaj:)
 
Raczej tutaj ciąży bym nie obstawiała. Beta wyszła by pozytywna w dniu miesiączki. Możesz mieć jakieś problemy z hormonami np za wysoka prolaktyna skoro leci Ci siara z piersi i wtedy okres może nie przyjść.
 

Podobne tematy

S
Odpowiedzi
15
Wyświetleń
2 tys
Do góry