reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to grzybica paznikcia?

frizka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Listopad 2006
Postów
28
Kilka dni temu zauważyłam, że paznokieć na lewym paluchu jest jakby żółtawy w prawym górnym rogu. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam i zastanawiam się, czy to grzybica. Czy wiecie, gdzie można znaleźć informacje wiarygodne? Co z tym zrobić?
 
reklama
To może być grzybica. Pójdź szybko do dermatologa żeby galopem zadziałać
 
frizka, koniecznie do dermatologa! Ja tak też miałam i okazało się, że jednak grzybica. Dostałam doustny trioxal, który brałam z przerwami i teraz jest już ok :)
 
frizka, zajrzyj sobie na stronkę leczpaznokcie.pl - tam dużo jest informacji i porad jeśli chodzi o grzybicę paznokci. Ale też mi się wydaje, że wizyta u lekarza cię nie ominie :(
 
Do góry