reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to jest normalne?

Mi098

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
24 Październik 2021
Postów
38
Mój bobas leży już głową w dół. Teraz mam 34 tydzień.
Dzisiaj w nocy tak mi dał popalić że szok.
Czy to normalne,że jak on się rusza to mnie boli w podbrzuszu?
Tak jakby mi tam czegoś dotykał?
Myślałam przez chwilę że to skurcze ale chyba nie bo to mnie zaboli tylko wtedy gdy on się kręci.
Dodam że mam założony pesser jeśli to ważne.
Czy to jest normalne?
 
reklama
Mój bobas leży już głową w dół. Teraz mam 34 tydzień.
Dzisiaj w nocy tak mi dał popalić że szok.
Czy to normalne,że jak on się rusza to mnie boli w podbrzuszu?
Tak jakby mi tam czegoś dotykał?
Myślałam przez chwilę że to skurcze ale chyba nie bo to mnie zaboli tylko wtedy gdy on się kręci.
Dodam że mam założony pesser jeśli to ważne.
Czy to jest normalne?
Ja 31/32 tydzień a jak czasami od serca przyłoży mi główką w brzuch to matko kochana. Ja mam na razie w dole jego pupę i kolana i jak tam wykopie mi w pęcherz to aż mnie zgina co tak promieniuje. A już nie raz nie dwa miałam wrażenie że dołem mi zaraz jego łapka wyskoczy 🤭😋🙈
 
Mój bobas leży już głową w dół. Teraz mam 34 tydzień.
Dzisiaj w nocy tak mi dał popalić że szok.
Czy to normalne,że jak on się rusza to mnie boli w podbrzuszu?
Tak jakby mi tam czegoś dotykał?
Myślałam przez chwilę że to skurcze ale chyba nie bo to mnie zaboli tylko wtedy gdy on się kręci.
Dodam że mam założony pesser jeśli to ważne.
Czy to jest normalne?
Jesteś w ciąży, zaawansowanej. Twoje dziecko żyje, rusza się i nie ma już miejsca, więc każdy jego ruch może Cię boleć. I tak, dotyka każdego twojego organu wewnętrznego, nie ma innej opcji. To normalne!
 
Jak najbardziej normalne. U mnie od 22tc glowa w dol i czuje go intensywnie. Czasem mam dosc mocne bole brzucha ale lekarz mowi, ze jesli boli mnie tylko od ruchów to mam sie niepokoić, bo on po organach kopie. Już bym chciala być po 🤣 W srode zaczynamy 34tc. i odliczamy do czerwca by już był z nami. 😍
 
Do góry