reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża? Plamienie implantacyjne?czym się objawia?

Paulina_N

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Wrzesień 2021
Postów
178
Witam, 10 dni temu miałam owulacje i dni płodne, dzisiaj zauważyłam lekkie plamienie, a okres planowo za 5 dni
czy może to być plamienie implantacyjne?
Staramy się o dziecko i jestem ciekawa kiedy zrobić test, bo nie ukrywam bardzo się niecierpliwie i stresuje.
 
reklama
Zgodnie z instrukcją na opakowaniu test najlepiej wykonać w dniu spodziewanej miesiączki z porannego moczu :) Z własnego doświadczenia nie polecam wykonywać testu wcześniej bo nie są one zbyt wiarygodne i doszukujemy się drugiej kreski nieraz na siłę. Krwawienie przed spodziewaną miesiączką może być związane z niedoborem progesteronu, czasem może to być krwawienie implantacyjne ale nie zdarza się tak często jak nam się wydaje ;)
 
Zgodnie z instrukcją na opakowaniu test najlepiej wykonać w dniu spodziewanej miesiączki z porannego moczu :) Z własnego doświadczenia nie polecam wykonywać testu wcześniej bo nie są one zbyt wiarygodne i doszukujemy się drugiej kreski nieraz na siłę. Krwawienie przed spodziewaną miesiączką może być związane z niedoborem progesteronu, czasem może to być krwawienie implantacyjne ale nie zdarza się tak często jak nam się wydaje ;)
dziękuję za odpowiedz :)
 
Witam, 10 dni temu miałam owulacje i dni płodne, dzisiaj zauważyłam lekkie plamienie, a okres planowo za 5 dni
czy może to być plamienie implantacyjne?
Staramy się o dziecko i jestem ciekawa kiedy zrobić test, bo nie ukrywam bardzo się niecierpliwie i stresuje.
Miałam w życiu 3 takie przypadki.
Jeden - plamienie implantacyjne i była to ciąża biochemiczna.
Drugi - plamiłam już jakieś 10 dni przed okresem (bardzo długie cykle) i nie było ciąży.
Trzeci - plamienie implantacyjne, jestem obecnie w ciąży.
W pierwszym przypadku test ciązowy 3 dni po plamieniu pokazał już ładną kreskę.
W trzecim przypadku, dwa dni po plamieniu był taki ultra cień cienia na teście, że pojechałam na betę, która wynosiła 15. Nie dziwię się wiec, że test ledwo cokolwiek pokazywał.

Jeśli chcesz robić test ciążowy, to moim zdaniem najszybciej 3 dni po takim plamieniu może cokolwiek pokazać (ja używałam zawsze Pinków 10ml, płytkowych - nigdy się nie pomyliły).
 
Witam, 10 dni temu miałam owulacje i dni płodne, dzisiaj zauważyłam lekkie plamienie, a okres planowo za 5 dni
czy może to być plamienie implantacyjne?
Staramy się o dziecko i jestem ciekawa kiedy zrobić test, bo nie ukrywam bardzo się niecierpliwie i stresuje.
Cześć ja robilam test 5 dni przed miesiaczka elektryczny z porannego moczu i wyszedl wynik pozniej powtórzyłam po 3 dniach i wyszedl ten sam . Z tym ze ja mam cykle co 30-35 dni .
 
Do góry