reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to moze byc ciąża?

Część dziewczyny ! Kurde czemu autorka postu nie dała znać jak się sprawy potoczyły... Jestem ciekawa co z ciążą... Jestem w podobnej sytuacji. Mówię podobnej bo mam wkładkę. Ale miedzianą od dwóch lat. Miałam iść na kontrolę w lutym ale przez koronowirusa nie byłam jeszcze... Okres mi się spóźnia 2 dzień. Wiem że to jeszcze nic nie znaczy ale... Nie czuję się jakbym miała go wogole dostać. Chodzi za mną przeczucie że coś jest nie tak. Dodam że przy drugiej ciąży miałam to samo i jak zrobiłam test przed spodziewanym okresem to był pozytywny... Mam dwójkę dzieci 7 i 8 lat, chyba nie zalamalabym się tak bardzo na 3 ciążę ..
Tak czytam i szukam tych informacji czy to możliwe zajść w ciążę. I już sama nie wiem co myśleć.
W środku cyklu miałam dziwny ból brzucha. Jakby miał mi balon w środku wybuchnąć. Ale to taki jednodniowy i minęło.
Ale wiem też że okres może nie przyjść. Miałam raz taka sytuacje. Okres spóźniał mi się dwa miesiące (byłam akurat w Niemczech u siostry i wydałam dużo euro na testy bo tam drogie :p wszystkie były negatywne). Po powrocie z Niemiec poszłam do lekarza i okazało się że wszystko ok a wg usg tak jakbym była dopiero w połowie cyklu. 🙄 Lekarz mówił że tak się czasem zdarza... Po tamtej akcji założyłam wkładkę miedziana. Ale czy jest skuteczna... Się okaże. Dzisiaj przejdę się po test.
 
reklama
Daj znać jak zrobisz .
Ja mam już 3 spiralę miedziana, i jak do tej pory wszystko jest ok.
Cykle mam rozjechane ale zawsze takie miałam.
Też już kilka razy zdążyło mi się zrobić test ciazowy ale zawsze był negatywny.
 
Do góry