reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to moze byc ciąża?

reklama
Nie znam się szczerze mówiąc, ale wszystkie moje znajome mają Mirene i okresu brak, może występuje u mniejszej grupy czy coś.
 
Przy tabletkach dziewczyny też zachodzą. Ale jeszcze nie słyszałam żeby któraś zaszła w ciążę przy zastrzyku i przy plastrach anty. Tylko że przy tabletkach jak się zażywa i się jest chorym to trzeba się dodatkowo zabezpieczać bo choroba osłabia działanie tabletek anty i można zajść w ciążę. Moja siostra ma córkę która w lipcu skończy rok a zażywala tabletki anty. I jest jeszcze wiele wiele innych dziewczyn które zaszły w ciążę przy zażywania antykoncepcji w tabletkach.
Przy tabletkach dobrze zażywanych i przeczytanej i stosowanej ulotce w ciąże się nie zajdzie.
choroba sama w sobie nie osłabia działania tabletek. Wymioty/biegunka/antybiotyki tak. Trzeba pamiętać o regularności, nie można pić części ziół i trzeba uważać na sok z cytrusów. Jeśli to jest spełnione to ryzyko zajścia w ciąże jest równe 0.
 
reklama
Dzisiaj piękna jedna kreska, nie chce sie doszukiwać cieni cienia. Wczoraj dwa były napewno pozytywne więc zobaczymy co na to lekarz

moze kwestia tego że wczoraj mocz był bardziej zagęszczony. Albo była biochemiczna i beta już spada.
Edit: doczytałam że beta całkiem spora ! Gratulacje :) czyli pewnie mało hormonu w moczu i tyle :)
 
Do góry