reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to moze byc ciąża?

reklama
I jak tam kolejne testy?? Zastanawiam się nad wkładka i właśnie chyba doszłam do wniosku że nie warto...
No chyba nie warto ,to już którąś z kolei dziewczyna ,co z wkładką zaszła w ciążę, chyba tabletki najpewniejsze, tylko że ja po nich libido zero
 
No chyba nie warto ,to już którąś z kolei dziewczyna ,co z wkładką zaszła w ciążę, chyba tabletki najpewniejsze, tylko że ja po nich libido zero
Przy tabletkach dziewczyny też zachodzą. Ale jeszcze nie słyszałam żeby któraś zaszła w ciążę przy zastrzyku i przy plastrach anty. Tylko że przy tabletkach jak się zażywa i się jest chorym to trzeba się dodatkowo zabezpieczać bo choroba osłabia działanie tabletek anty i można zajść w ciążę. Moja siostra ma córkę która w lipcu skończy rok a zażywala tabletki anty. I jest jeszcze wiele wiele innych dziewczyn które zaszły w ciążę przy zażywania antykoncepcji w tabletkach.
 
Przy tabletkach dziewczyny też zachodzą. Ale jeszcze nie słyszałam żeby któraś zaszła w ciążę przy zastrzyku i przy plastrach anty. Tylko że przy tabletkach jak się zażywa i się jest chorym to trzeba się dodatkowo zabezpieczać bo choroba osłabia działanie tabletek anty i można zajść w ciążę. Moja siostra ma córkę która w lipcu skończy rok a zażywala tabletki anty. I jest jeszcze wiele wiele innych dziewczyn które zaszły w ciążę przy zażywania antykoncepcji w tabletkach.
Może i tak ,choroba lub nieregularne przyjmowanie ,ale ja przez kilka lat brałam, i nic poza nie stosowalas i nie zaszlam, tak jak Moja siostra, kuzynki i koleżanki, szczerze to dużo więcej osób, mających spiralę zachodzi
 
Może i tak ,choroba lub nieregularne przyjmowanie ,ale ja przez kilka lat brałam, i nic poza nie stosowalas i nie zaszlam, tak jak Moja siostra, kuzynki i koleżanki, szczerze to dużo więcej osób, mających spiralę zachodzi
Tak to się zgodzę. Ale fakt jest taki że jeśli decydują się kobiety stosować antykoncepcję to trzeba to robić regularnie. Też każda jest inna. Jedna zajdzie przy stosowaniu anty a 10 następnych nie.
 
Szczerze mówiąc, znam kilka osób które zaszły w ciąże z tabletkami, ale ani jednej ze spirala. Wiec ja mimo wszystko mam spokój psychiczny. Chociaż gdybym była w ciąży to też nie jest dla mnie koniec świata, więc może stąd to podejście.
 
Zawsze myślałam, że antykoncepcja hormonalna jest najskuteczniejsza no ale wiadomo, żadna nie daje 100% zabezpieczenia. Nigdy nie stosowałam żadnej i nie jestem na tyle zorientowana w temacie, żeby rzucać jakieś pewniki 😶
 
reklama
Testy bede robic dopiero jutro rano, a na 16 umowilam sie na wizyte. Mam dwójkę maluchow i nie planowalam wiecej dzieci, ale nie jest to koniec świata, choć jeszcze nic nie jest pewne ;)
To juz moja druga spirala. Wczesniej mialam mirene I nie bylo z nią żadnych problemow. Wyjelam kiedy chcialam drugie dziecko I od razu w pierwszym cyklu zaszlam w ciąże.

No coz, pozyjemy, zobaczymy. Dam znac jutro :)
 
Do góry