reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to moze byc ciąża?

Tak. Kyleena. Na jutro umowilam sie do lekarza I wtedy zobaczymy
To w takim razie musiała się przesunąć i zaskoczyło. A długo ja masz? Napewno będzie trzeba ja usunąć ponieważ w późniejszych tygodniach może się wbić w główkę dziecka a to jest niebezpieczne.
 
reklama
Boże skąd wy bierzecie te głupoty [emoji85]
To nie są głupoty bo koleżanka tak miała. Miała założona spirale zaszła w ciążę normalnie miała okres poszła na kontrolę okazało sie ze spirala się wbila w główkę dziecka. Ale nie pamiętam jaki tydzień ciąży.
 
To w takim razie musiała się przesunąć i zaskoczyło. A długo ja masz? Napewno będzie trzeba ja usunąć ponieważ w późniejszych tygodniach może się wbić w główkę dziecka a to jest niebezpieczne.

Mam ją od sierpnia 2018. Jakos we wrzesniu bylam na kontroli I wszystko bylo ok. Wyslalam już męża po inne testy, bo jakos nie moge uwierzyc
 
Mam ją od sierpnia 2018. Jakos we wrzesniu bylam na kontroli I wszystko bylo ok. Wyslalam już męża po inne testy, bo jakos nie moge uwierzyc
Może najlepszym rozwiązaniem była by beta jeśli masz możliwość. Bo wiadomo jak jest z testami. A będziesz ten test robić teraz czy czekasz do rana?
 
Ja też mam spirale hormonalna. To byłby dla mnie szok, bo myślałam, że to graniczy z cudem. Daj znać co powie lekarz

Edit. Aż sobie doczytałam co to za spirala. Uwalnia duzo mniej hormonu niż popularna np mirena. Ale i tak nie wiem jak to mozliwe
 
Ja też mam spirale hormonalna. To byłby dla mnie szok, bo myślałam, że to graniczy z cudem. Daj znać co powie lekarz

Edit. Aż sobie doczytałam co to za spirala. Uwalnia duzo mniej hormonu niż popularna np mirena. Ale i tak nie wiem jak to mozliwe
Normalnie każdy gin ci powie że żadna antykoncepcja nie jest 100% pewna.
 
reklama
Oj wiadome, że tak. Ale spirale hormonalne to metoda najbardziej skuteczna, bliska 100%.
Dobrze napisałaś bliska 100% czyli nie ma 100% ja nigdy nie używałam żadnej anty ale zawsze może się spirala przesunąć i nie jest 100% pewna. Ale nie ma co się sprzeczać najważniejsze że narazie Cie nie zawiodła i żeby tak zostało.
 
Do góry