reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to moze byc ciąża?

Dołączył(a)
28 Marzec 2016
Postów
9
Witajcie. Chcialam sie was spytac co o tym myslicie. Od roku, od razu po porodzie mam spirale kyleena. Od jakiegos juz czasu mam wolne wahania nastroju, zawroty glowy, ból piersi. Dzisiaj zrobilam test ciazowy I wyszlo mi cos takiego. Nie wiem jak ten test interpretowac, czy moze byc popsuty, a moze to cos innego niz ciaza
 

Załączniki

  • 15819492200428963891647252754507.jpg
    15819492200428963891647252754507.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 610
reklama
Zrób dla pewności jeszcze jeden test.
Witajcie. Chcialam sie was spytac co o tym myslicie. Od roku, od razu po porodzie mam spirale kyleena. Od jakiegos juz czasu mam wolne wahania nastroju, zawroty glowy, ból piersi. Dzisiaj zrobilam test ciazowy I wyszlo mi cos takiego. Nie wiem jak ten test interpretowac, czy moze byc popsuty, a moze to cos innego niz ciaza
 
Witajcie. Chcialam sie was spytac co o tym myslicie. Od roku, od razu po porodzie mam spirale kyleena. Od jakiegos juz czasu mam wolne wahania nastroju, zawroty glowy, ból piersi. Dzisiaj zrobilam test ciazowy I wyszlo mi cos takiego. Nie wiem jak ten test interpretowac, czy moze byc popsuty, a moze to cos innego niz ciaza
Powtórz test bo ten co wstawiłaś wygląda jakoś dziwnie. Najlepiej z pierwszego porannego moczu wtedy jest największe stężenie hormonu ciazowego Beta HCG
 
Zrobilam wlasnie kolejny test. Niestety w mojej aptece sa tylko jednej firmy.
Pierwsze slyszę o ciazy przy wkladce hormonalnej
 

Załączniki

  • 15819538743607779929220845155387.jpg
    15819538743607779929220845155387.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 514
Zrobilam wlasnie kolejny test. Niestety w mojej aptece sa tylko jednej firmy.
Pierwsze slyszę o ciazy przy wkladce hormonalnej
Ciąża. Super kreska nie wiem czy się cieszysz ale gratuluję. Niestety nawet stosując antykoncepcję jest szansa na ciąże i żadna anty nie jest 100% Najwyraźniej wkładka hormonalne ci się przesunęła i zaskoczyłaś (dobrze rozumiem że to jest spirala)?
 
Ciąża. Super kreska nie wiem czy się cieszysz ale gratuluję. Niestety nawet stosując antykoncepcję jest szansa na ciąże i żadna anty nie jest 100% Najwyraźniej wkładka hormonalne ci się przesunęła i zaskoczyłaś (dobrze rozumiem że to jest spirala)?

Tak. Kyleena. Na jutro umowilam sie do lekarza I wtedy zobaczymy
 
reklama
Do góry