reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy to może być ciąża

Dołączył(a)
4 Kwiecień 2022
Postów
6
Cześć dziewczyny, wróciliśmy do starań, po poprzednim poronieniu... brałam przez 3 cykle letrozol w tabletkach lametty, w 4 cyklu lametta + clo...

ostatni okres miałam tylko 3 dni i bardzo słaby od 11 do 13 marca. w 14 dniu cyklu czyli 24 marca, byłam na kontroli u ginekolog,

macica jeśli chodzi o określenie ginekologa, była już jakby po owulacji, miała około 1 cm jeśli dobrze pamiętam, oprócz tego był 1 pęcherzyk na lewym jajniku około 1,6 cm,

i dwa kolejne na prawym jajniku o podobnej wielkości, plus jeszcze jeden troszkę mniejszy. Jako tako objawów owulacji nie miałam, seks praktycznie codziennie był,

aktualnie jestem 6 dni przed okresem, i od wczoraj strasznie boli mnie ten prawy jajnik, czuję go cały czas, przy wstawaniu i chodzeniu również... Dziś oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam już test ciążowy... nawet nie z porannego moczu tylko koło 13 godziny sobie zrobiłam... oczywiście negatywny... jak myślicie jest jeszcze cień szansy na ciąże? Tak bardzo bym już chciała, mam 32 lata, mam za sobą jedno poronienie, czuje jak życie ucieka mi przez palce, nie cieszę się już nawet szczęściem innych, jak widzę, że ktoś z bliskiego otoczenia jest w ciąży to jest mi po prostu smutno
😞
 
reklama
Ale jak miałaś pęcherzyk 16 mm to raczej byłaś przed owulacją, a nie po. Zwłaszcza, że pęcherzyki dominujące były na obydwu jajnikach. Było widoczne ciałko żółte?
 
Ale jak miałaś pęcherzyk 16 mm to raczej byłaś przed owulacją, a nie po. Zwłaszcza, że pęcherzyki dominujące były na obydwu jajnikach. Było widoczne ciałko żółte?
Nie było ciałka żółtego, zanim ginekolog oglądała jajniki, patrzyła na macicę i stwierdziła że wygląda jakby była już po owu, później sprawdzała jajniki, i mówiła, że jest przed i żeby od niedzieli dać "czadu"...
 
Nie było ciałka żółtego, zanim ginekolog oglądała jajniki, patrzyła na macicę i stwierdziła że wygląda jakby była już po owu, później sprawdzała jajniki, i mówiła, że jest przed i żeby od niedzieli dać "czadu"...
no to byłaś na pewno przed owulacją więc jeśli owulacja była w niedzielę (co oczywiście jest prawdopodobne, ale mogła być i wcześniej i później) to dziś jesteś dopiero 7 dpo i nie ma szans jescze na pozytywny test. Do zagnieżdżenia dochodzi pomiędzy 6 a 12 dniem po owulacji i od tego czasu potrzeba jeszcze około 48 godzin żeby beta byla wykrywana na teście. Więc pozytywny test ciążowy może wyjść pomiędzy 8 a 14 dniem od faktycznej daty owulacji
 
Robiłam test 4 dni przed okresem, był bialutki, dwa dni przed leciutka kreska. Też mnie bolał jajnik w tym cyklu przez tydzień. Trzymam kciuki😙
 
reklama
Na test to jeszcze sporo za wcześnie, niepotrzebnie dokładasz sobie nerwów...
Czekaj cierpliwie do daty @ i dopiero testuj z porannego moczu...
 
reklama
Do góry