reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża

Dołączył(a)
14 Styczeń 2023
Postów
13
Hej dziewczyny.
16 dni temu zrobilam zastrzyk Ovitrelle który przypisał mi ginekolog.
Współżyłam z mężem w dzień podania zastrzyku i po czyli 10.01-11.01.
12.01 zaczelam brac Duphanson 2x1 przez 10 dni, ginekokog w 10 dzien kazal mi zrobic test ciazowy i powiedzial ze jezeli bedzie niegatywny mam odstawic duphanson i miesiaczka pojawi sie we wtorek. Niestety sie nie pojawila i o to moze zapytanie, czy to moze byc ciaza? Zrobilam niepotrzebnie 4 testy ciazowe ktore wyszly negatywnie, pozatym wydaje mi sie ze za wczesnie je zrobilam.
W piatek ide na Bete ale niewiem czy moje przypuszczenia o ciazy sa mozliwe.
 
reklama
Skoro tyle testów jest negatywnych, to bym się nie nastawiała. 14 dni po stosunku testy już są wiarygodne. Odstawilaś duphaston?
 
Do góry