reklama

Czy to może być ciąża?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez icylipstick, 8 Październik 2016.

?

Czy to ciąża?

1. Tak

głosów: 0
    0,0%
  2. Nie

0,0%
  3. Idź do ginekologa

100,0%
  4. Nie mam pojęcia

0,0%
  1. icylipstick

icylipstick Początkująca w BB

Witam. Mam pytanie, w dniach płodnych współżyłam z moim narzeczonym i nie ukrywam ze chcielibyśmy mieć dziecko, wiec mój partner dochodził we mnie. Od kilku dni złe sie czuje, mam bóle piersi, małe nudności, wahania nastrojów, jestem senna i 3 dni okres mi sie spóźnia, a dzisiaj lekko krwawiłam ale kolor tej krwi to taki czerwony normalny jak np z palca taka jasna. Miewałam bóle brzucha ale takie lekkie, natomiast dzisiaj tak mocno boli ze nie da sie tego znieść, testy ciążowe które robiłam 2 i 3 dni temu wyszły negatywne. Nie mam ubezpieczenia wiec do ginekologa nie pójdę narazie. Co może być przyczynami?

2. innajestem

innajestem Zaciekawiona BB

Poczekaj jeszcze 2-4 dni i zrób test chyba, że okres przyjdzie.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

3. reklama
  4. icylipstick

icylipstick Początkująca w BB

też tak myślę, że to będzie jedno z rozsądniejszych wyjsc :) dziekuje ;)

5. olcia1718

olcia1718 Fanka BB :)

Mogło to być krwawienie z zapłodnienia .
    Ciaza biochemiczna
    Zrób bete z krwi
    Aczkolwiek ja dawno bylabym u lekarza krwawienie w ciąży nie zwiastuje nic dobrego lepiej sprawdzić
    Ból brzucha jest normalny w ciąży
    Wszystko rosnie..oczywiście jeśli nie ma krwi.
    Nie rozumiem jak nie pójdziesz do ginekologa? ?
    Ja dawno bym poszla prywatnie na dziecko sie decydujesz a na wizytę nie masz...dziwne i mało odpowiedzialne. .

6. olcia1718

olcia1718 Fanka BB :)

Właśnie co do ubezpieczenia jeśli jesteś w ciąży i go nie masz i tak należy Ci się opieka w ciąży i 6 tygodni po porodzie wystarczy ze pójdziesz do przychodni i pokażesz dowod ze jesteś obywatelka Polski.

7. malinka122

malinka122 Zaciekawiona BB

Myślę że nikt tutaj wróżką nie jest i wystarczy zrobić test lub beta hcg

Poleć forum