reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża?

Czy to ciąża?

  • Tak

    Głosów: 0 0,0%
  • Nie

    Głosów: 0 0,0%
  • Nie mam pojęcia

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    2
Dołączył(a)
8 Październik 2016
Postów
2
Witam. Mam pytanie, w dniach płodnych współżyłam z moim narzeczonym i nie ukrywam ze chcielibyśmy mieć dziecko, wiec mój partner dochodził we mnie. Od kilku dni złe sie czuje, mam bóle piersi, małe nudności, wahania nastrojów, jestem senna i 3 dni okres mi sie spóźnia, a dzisiaj lekko krwawiłam ale kolor tej krwi to taki czerwony normalny jak np z palca taka jasna. Miewałam bóle brzucha ale takie lekkie, natomiast dzisiaj tak mocno boli ze nie da sie tego znieść, testy ciążowe które robiłam 2 i 3 dni temu wyszły negatywne. Nie mam ubezpieczenia wiec do ginekologa nie pójdę narazie. Co może być przyczynami?
 
reklama
Mogło to być krwawienie z zapłodnienia .
Ciaza biochemiczna
Zrób bete z krwi
Aczkolwiek ja dawno bylabym u lekarza krwawienie w ciąży nie zwiastuje nic dobrego lepiej sprawdzić
Ból brzucha jest normalny w ciąży
Wszystko rosnie..oczywiście jeśli nie ma krwi.
Nie rozumiem jak nie pójdziesz do ginekologa? ?
Ja dawno bym poszla prywatnie na dziecko sie decydujesz a na wizytę nie masz...dziwne i mało odpowiedzialne. .
 
Właśnie co do ubezpieczenia jeśli jesteś w ciąży i go nie masz i tak należy Ci się opieka w ciąży i 6 tygodni po porodzie wystarczy ze pójdziesz do przychodni i pokażesz dowod ze jesteś obywatelka Polski.
 
Do góry