reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy to może być ciąża?

Dołączył(a)
17 Październik 2017
Postów
7
Witam.
Bardzo przepraszam, jeżeli zamieściłam post w złym miejscu, ale jest on moim pierwszym wpisem.

Bardzo proszę Was o opinie.
Od dwóch miesięcy staramy się z narzeczonym o dziecko, niestety w zeszłym miesiącu się nie udało. W tym miesiacu przed owulacja jak i w trakcie działaliśmy bardzo prężnie :) owulacje miałam około 13 dni temu, ostatni stosunek był w trakcie dni płodnych z tego co wyliczyłam, a jestem Świeżakiem w tych sprawach 11 dni temu. za około 4 dni powinnam dostać okres jeżeli mój okres tym razem będzie regularny, ponieważ bywa u mnie rożnie. Od paru dni bardzo bolą mnie piersi, w dniu wczorajszym po południu oraz dzisiaj rano zauważyłam lekko brązowy śluz z małymi błonkami krwi, lecz teraz juz tego nie mam ,pobolewa mnie czasami podbrzusze, mam skoki temperatur, raz jest mi akurat, a czasami bardzo gorąco, jestem bardzo wrażliwa jak widzę lub słyszę coś przykrego zaraz chce mi się płakać, dodatkowo mam ogromny apetyt, lecz testy na razie wychodzą negatywne.. Proszę doradźcie mi bo obawiam się, ze niepotrzebnie się nakręcę, bo z nerwów od paru dni każdego dnia robię test i wszystkie wychodzą negatywne, te 4 dni do okresu mam wrażenie, że mijają wiecznie :p
 
reklama
Rozwiązanie
I jak tam @klaudia1991? :)

mhsvi09kphw83ntm.png
Witam.
Bardzo przepraszam, jeżeli zamieściłam post w złym miejscu, ale jest on moim pierwszym wpisem.

Bardzo proszę Was o opinie.
Od dwóch miesięcy staramy się z narzeczonym o dziecko, niestety w zeszłym miesiącu się nie udało. W tym miesiacu przed owulacja jak i w trakcie działaliśmy bardzo prężnie :) owulacje miałam około 13 dni temu, ostatni stosunek był w trakcie dni płodnych z tego co wyliczyłam, a jestem Świeżakiem w tych sprawach 11 dni temu. za około 4 dni powinnam dostać okres jeżeli mój okres tym razem będzie regularny, ponieważ bywa u mnie rożnie. Od paru dni bardzo bolą mnie piersi, w dniu wczorajszym po południu oraz dzisiaj rano zauważyłam lekko brązowy śluz z małymi błonkami krwi, lecz teraz juz tego nie mam ,pobolewa mnie czasami podbrzusze, mam skoki temperatur, raz jest mi akurat, a czasami bardzo gorąco, jestem bardzo wrażliwa jak widzę lub słyszę coś przykrego zaraz chce mi się płakać, dodatkowo mam ogromny apetyt, lecz testy na razie wychodzą negatywne.. Proszę doradźcie mi bo obawiam się, ze niepotrzebnie się nakręcę, bo z nerwów od paru dni każdego dnia robię test i wszystkie wychodzą negatywne, te 4 dni do okresu mam wrażenie, że mijają wiecznie :p
A jak cykl ci przepadnie. Zainwestuj w testy owu. Owulacja potrafi ładnie się przesunac.
 
czesc kobietki ☺
Jestem mama dwóch lobuzow 7lat Wiktor 2 lata Emil i chcemy z mężem córeczkę. Po rozmowie z ginekologiem chcieliśmy zacząć sie starac od nowego roku bo Emil to taki typ ADHD i meczy mnie strasznie. Gin nam powiedziała ze jak ma być dziewczynka to trzeba się starać 2 dni przed szczytowym dniem płodności bo plemniki niosące damskie geny sa wolniejsze jej zdaniem to działa . Ale do rzeczy pech chciał po wizycie u niej przestawił mi się okres z28 dniowego cyklu zrobił się 22 dniowy. Kochaliśmy się jak zawsze z gumą i wiem ze to był dzień płodny po śluzie rozpoznaje no i co i guma bach pekla skończyło się we mnie. Specjalnie się nie przejęłam ale od wczoraj boli mnie blizna po cieciu czuje jakby skora miała się w tym miejscu rozejść, ciegle biegam siusiu i dziś rano jak otworzyłam pojemnik z żółtym serem biegłam do łazienki. Od Stosunku minęło 7 dni wiem ze mało. Ale w poprzednich ciazach tez tak szybko miałam objawy tylko ze odrzucalo mnie od fajurow a teraz bym je jadła tak mi smakują. Testu nie bede jeszcze robić bo nie wyjdzie .
pozdrawiam wszystkie kobietki
No to się wygadałam bo jak mój maz słucha to tylko się podsmiechuje nic nie mowi
 
reklama
Idz na bete :-)
Przy nieregularnych cyklach owu moze sie przesunąć ja przed ciaza takie miałam i owu mialam w dniu kiedy mialam dostać miesiączkę.
Temperatura tez nie jest miarodajna.
Aa sluz z nablonkami krwi to moze byc objaw owu.
Moze kup testy owulacyjne ?
 
reklama
Do góry