reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZY TO MOŻE BYĆ CIĄŻA?

Dołączył(a)
9 Listopad 2017
Postów
7
KOBIETKI, mam do was pytanie i ogromnie byłabym wdzięczna, gdyby któraś wiedziała coś lub tego doświadczyła.
Od dwóch dni doświadczam białego gęstego śluzu, oraz parę godzin później zauważyłam plamienie dziś tego było bardzo dużo jest to taki jasno czerwony gęsty śluz. Zaczęło się to po dniach płodnych, wyczytałam że biały śluz może oznaczać ciąże, a później że plamienie to coś tam związane z owulacją i ze to nie jest ciąża, stosunek odbywalismy z partnerem podczas dni płodnych bez żadnego zabezpieczenia,zawsze wyciąga przed, on mówi że jest pewien że napewno nie we mnie, wczoraj był sex mówił zresztą i ja czułam że było coś inaczej, proszę o jakąś odpowiedź :)
 
reklama
Rozwiązanie
To skąd tyle samotnych matek????? Sama nią jestem. Facet sam mnie namawiał na dziecko a jak zobaczył ile kosztuje prywatna opieka co było dopiero początkiem jakichkolwiek kosztów to sobie znalazł inną której też wpierał że jak zostanie ojcem to będzie najszczesliwszym tatą na świecie. A ja nie dość że sama w 6 miesiącu to jeszcze zrobił wszystko żebym poczuła się jak ***** bo tak zostałam oszukana na dodatek z jego długami a on się nie interesuje już niczym ani mną ani dzieckiem
Ahh, bardzo współczuję, ale właśnie co też robią pieniądze z człowieka, uważam że to jest jedna z głównych przyczyn, dlaczego ludzie się rozchodzą i jakimi świniami potrafią być.
Hej!
Co miesiąc mam gesty,biały śluz czasem aż mam go co prawda dość. I na moja niekorzyść nie jest to ciąża
Oczywiście bezpieczniej będzie jeśli za jakiś czas wykonasz test ciążowy + pamiętajcie stosunek przerywany nie jest metoda antykoncepcji :* będę trzymać kciuki aby poszło po Twojej myśli
 
KOBIETKI, mam do was pytanie i ogromnie byłabym wdzięczna, gdyby któraś wiedziała coś lub tego doświadczyła.
Od dwóch dni doświadczam białego gęstego śluzu, oraz parę godzin później zauważyłam plamienie dziś tego było bardzo dużo jest to taki jasno czerwony gęsty śluz. Zaczęło się to po dniach płodnych, wyczytałam że biały śluz może oznaczać ciąże, a później że plamienie to coś tam związane z owulacją i ze to nie jest ciąża, stosunek odbywalismy z partnerem podczas dni płodnych bez żadnego zabezpieczenia,zawsze wyciąga przed, on mówi że jest pewien że napewno nie we mnie, wczoraj był sex mówił zresztą i ja czułam że było coś inaczej, proszę o jakąś odpowiedź :)
Stosunek przerwany, nie jest formą antykoncepcji.
Aczkolwiek musisz sie liczyć z "konsekwencjami" braku odpowiedzialności.
W życiu bywa tak, ze za przyjemności trzeba "płacić".
 
reklama
To rzeczywiście za wcześnie. Poczekaj do terminu spodziewanej miesiączki, wtedy możesz powtórzyć test. Jeśli chcesz mieć większą pewność polecam zrobić Betę. Jak na moje jakieś tam szanse na ciąże są, ale raczej niewielkie. I na przyszłość - tak jak dziewczyny pisały, stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji :)
 
reklama
Z testami ciążowymi jest niestety tak że jak zrobisz za wcześnie to może nie wykryć ciąży. U mnie tak było. Zaszłam w ciążę w lutym, pod koniec miesiąca miałam dziwne bóle piersi i bardzo bolesną "miesiączkę". Kilka dni później zrobiłam test ale wyszedł ujemny. W marcu miesiączki już nie było, po kilku dniach spóźnienia test pokazał 2 kreski. Moje dziecko było planowane. Lekarz powiedział mi że owulacja musiała być później niż moje wyliczenia. Tylko dlaczego normalnie w terminie miałam krwawienie takie jak zawsze z tym tylko że bardzo bolał mnie brzuch do dziś nie wiem. A stosunek przerywany to nie sposób na antykoncepcję, bo nawet jeżeli nie dochodzi do wytrysku w środku to jeszcze przed nim może się pojawić wydzielina która spowoduje zapłodnienie.
 

Podobne tematy

Do góry