reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża ????

507607931

Początkująca w BB
Dołączył(a)
11 Listopad 2017
Postów
17
Witam wszystkie mamusie , nie wiem od czego zacząć może zacznę od tego że 4 dni temu powinnam dostać @ a tu nic zrobiłam 4 testy i każdy z nich pozytywny , tylko że ta jedna kreska była bardzo słaba ,poszłam dziś u lekarza ale on powiedział że ciąży jeszcze nie widać i że te testy są niby nie pozytywne dodam że bardzo bym chciała dzidziusia ale chyba nici z mojej radości
 
reklama
Rozwiązanie
D
U mnie też były niby torbieli, a jak zwróciłam na to uwagę, to drugi stwierdzil ze to nie torbielki tylko taka moja natura.
Ooooo to super gratuluję ;) ja czekam aż bd 7 tydzień i wybiorę się do innego lekarza albo jutro pójdę na bete i zobaczymy co z tego będzie mam nadzieję że bd taka jak bym bardzo chciała

Zrób betę, będziesz miała pewność. I oczywiście daj znać jak wynik. W takim razie trzymam kciukasy, żeby poszło po Twojej myśli :)
 
reklama
Ja miałam równie blada kreske i to tydzien po a w grudniu rodze wiec myśle ze jesteś w ciąży zwłaszcza jak 4 testy robiłaś i na każdym 2 kreski. Idz jeszcze na bete a do ginekologa najlepiej 7-8 tydzien wtedy juz ladnie widac i serduszko tez juz widać.
 
Tak tak właśnie tak zrobię , tylko że nie wiem co myśleć bo z miesiąc temu byłam u ginekologa i powiedział mi że mam torbielki na jajnikach a tu nagle ich nie mam ;(
 
Do góry