reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to moze byc ciaza?

Ladym00n

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Luty 2018
Postów
291
Witam Was drogie forumowiczki

W dzien owulacji doszlo do stosunku, bez zabezpieczenia, nie przerywany.
Od dnia owulacji czuje bóle jajnikow, ale nie sa one bardzo uciazliwe. Dzis 16dc, pojawil sie sluz, bialy, wyglada jak gąbka w polaczeniu ze stara smietana, ale jak rozmarze go palcem jest kremowy. Jest go dosyc sporo. Dodam, ze zawsze moj sluz po owulacji, byl bardzo skapy, ale tez polprzezroczysty. Dzis jest bardzo nieprzezroczysty. Mam zadyszki, bole glowy, temperatura ciala to 37°C. Owulacja nastapila w 14dc. Od razu mowie, ze nie podejrzewam infekcji, poniewaz sluz ani nie pachnie, innych boli czy swedzenia nie odczuwam. Troszke zaparcia mnie mecza. Byc moze jest za wszesnie na takie spekulacje, ze to ciaza, ale wiem ze niektore z Was przeczuwaly to bardzo bardzo wczesnie. Jakie Wy mialyscie objawy? Czy to co dzieje sie ze mna jest normalne?
 
reklama
A ja myślałam, ze mam przedluzajaca się jelitowke☺️ od momentu w którym wydaje mi się, że doszlo do zapłodnienia do testu mialam caly czas problemy z jelitami. W końcu chyba 4 czy 5 dni przed terminem @ zrobiłam test i wyszedł pozytywny. I testy owu caly czas wychodzily mi pozytywne. Jest to moja 3 ciąża i właściwie pierwsza gdzie miałam taki dziwny objaw z tymi jelitami. W pierwszej ciąży do dnia @ nic nie przewidywalam
 
reklama
No ok. Tylko racjonalnie myśląc nie można być w ciąży 2-3 dni od owu.
Oczywiście, ze nie poprostu od momentu zapłodnienia zaczynają sie dziać zmiany w organizmie i niektórzy to odczuwaja w jakis tam sposób a inni wcale. Czy można to zaliczyć do objawów ciazowych, nie wiem ja już chcialam lecieć do ogólnego z tymi jelitami żeby mi dał na jakieś wyniki bo sie balam, że to jakaś choroba☺️
 
Nie no nie przesadzaj dziewczyno 2 dni po owu masz objawy xD to nie realne xD
Raczej owulacje bym obstawiala..bo jaka pewnosc ze w 14 ?
Po drugie temperatury sie nie mierzy tak bo to jest nie miarodajne..
Nie no zdecydowanie nie możliwe ze masz ciazowe objawy.
Zrob test w dniu miesiączki wtedy mozna cos stwierdzić.
 
O nie! Tak nie moze byc, uwielbiam sschabowe haha :) bardzo zaciekawil mnie ten sluz dziwny i te klucia jajnikow.. Moze jeszcze za wczesnie ale jak poczuje juz cos dziwnego na pewno dam znac pod tym postem to moze ktos pomoze i rozwieje moje nadzieje lub watpliwosci
klocia jajnikow to normlanie objaw owulacji moze byc.
Sluz się zdarza nic w tym dziwnego nie ma :)
Ja cos przeczuwalam jak mialam duzo bialego sluzu w dniu terminu miesiączki bo zawsze przed mialam sucho ale nie 2 dni po owu "niby" Kup sobie testy owulacyjne bo na moje zbliza sie owulacja.
 
Oczywiście, że może czuć się inaczej już 2dni po owulacji. Tak jak tu już ktoś wyżej pisał, zmiany w organizmie, hormonalne już by się działy. Jedne to odczuja, inne nie :).
Tylko tez mi się wydaje, że jak ktoś tak bardzo chcę to trochę sobie wmawia czasem niektóre objawy, efekt placebo czy cus...


Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O nie! Tak nie moze byc, uwielbiam sschabowe haha :) bardzo zaciekawil mnie ten sluz dziwny i te klucia jajnikow.. Moze jeszcze za wczesnie ale jak poczuje juz cos dziwnego na pewno dam znac pod tym postem to moze ktos pomoze i rozwieje moje nadzieje lub watpliwosci
Ja też jestem mięsna babka... Przed ciążą w zasadzie codziennie na obiad mięso. A tu w 2miesiacu ciąży sam zapach mnie obrzydzal i tak już do tej pory nie jem mięsa i cuduje z wegetarianskimi obiadami...

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Poczekaj do terminu spodziewanej miesiączki, nie chcę zbytnio studzić twojego zapału ale samo zapłodnienie komórki jajowej to nie wszystko. Zarodek musi się zaimplantować w macicy a to nie zawsze się udaje (wiem z doświadczenia swojego i kuzynki męża). Także o ciąży mówi się dopiero po implantacji a dużo osób o tym zapomina [emoji4]
 
reklama
Dam Ci dobra radę nie staraj się wyszukiwać objawów ciąży przed zrobieniem testu bo od tego można zwariować ani nie porównuj objawów z innymi każdą z nas jest inna. Ja i siebie stale wyszukiwalam objawów ciąży A gdy już zaszlam w tym cyklu niczego się nie spodziewałam i byłem już przemeczona tymi objawami lub domyslami. Chyba ze metaliczny smak w ustach dla mnie to objaw którego trudno zignorować ale nieczęsto spotykany ja to miałam ale dopiero potem o tym przeczytalam
 
Do góry