reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to moze być ciąża?

Wyślij chłopaka do sklepu lub apteki po test ciążowy i zrób (bardziej wiarygodny będzie rano). Jedna rzecz to leki na przeziębienie, które mogą być niebezpieczne, a druga rzecz, to kwas foliowy, którego pewnie nie bierzesz, a właśnie teraz będzie potrzebny dziecku, żeby nie miało poważnych wad cewy nerwowej. Pamiętaj też, żeby nie dopuścić do temp. 38 st lub wyższej - zbija się temp. paracetamolem.

Po prostu w Twojej sytuacji naprawdę robi różnicę, czy jesteś w ciąży, czy nie i powinnaś o ciąży wiedzieć jak najwcześniej.
 
reklama
Tydzień Ci się okres spóźnia, a Ty nie zrobiłaś testu, tylko w internecie pytasz, czy możesz być w ciąży?
Ile masz lat?
I stosunek przerywany to nie jest ŻADNA METODA ANTYKONCEPCJI, to bardzo ryzykowne zachowanie, bo komuś się może latami udawać nie zajść w ciążę przy takich stosunkach, a komuś może wystarczyć raz, żeby zaciążyć...
 
My tak samo... My planowaliśmy w sumie dziecko ale po dwóch poronieniach odpuscilismy na jakiś czas bo chciałam odpocząć
psychicznie a nie chciałam żadnych zabezpieczeń bo przez około 8 lat miałam spirale. A po prostu prezerwatyw nie chcieliśmy. No i tez stosowalismy seks przerywany i po prawie mniej niż roku zaszłam w ciaze...
 
My tak samo... My planowaliśmy w sumie dziecko ale po dwóch poronieniach odpuscilismy na jakiś czas bo chciałam odpocząć
psychicznie a nie chciałam żadnych zabezpieczeń bo przez około 8 lat miałam spirale. A po prostu prezerwatyw nie chcieliśmy. No i tez stosowalismy seks przerywany i po prawie mniej niż roku zaszłam w ciaze...
Gratulacje!! Trzymam kciuki ,żeby wszystko było dobrze, chyba ze juz po rozwiązaniu to podwójne gratulacje !
Powiedz mi prosze, czy zaszlas w ciaze tylko i wyłącznie stosunkiem przerywanym czy mieliscie wpadkę ?:) jesli moge zapytać
 
Tydzień Ci się okres spóźnia, a Ty nie zrobiłaś testu, tylko w internecie pytasz, czy możesz być w ciąży?
Ile masz lat?
I stosunek przerywany to nie jest ŻADNA METODA ANTYKONCEPCJI, to bardzo ryzykowne zachowanie, bo komuś się może latami udawać nie zajść w ciążę przy takich stosunkach, a komuś może wystarczyć raz, żeby zaciążyć...
Od tego jest chyba takie forum ,zeby pytac o rozne tego typu rzeczy . Jesli masz zamiar prawić mi morały to sobie daruj. Mam 25 lat i jesli przeczytałaś post do końca to powinnas wyczytac ,ze liczymy sie z tym, ze mozemy miec dzidziusia , ja bym bardzo chciala ,moj partner tez bardzo czesto o tym wspomina. Pozdrawiam ;)
 
Od tego jest chyba takie forum ,zeby pytac o rozne tego typu rzeczy . Jesli masz zamiar prawić mi morały to sobie daruj. Mam 25 lat i jesli przeczytałaś post do końca to powinnas wyczytac ,ze liczymy sie z tym, ze mozemy miec dzidziusia , ja bym bardzo chciala ,moj partner tez bardzo czesto o tym wspomina. Pozdrawiam ;)
Tak wątpliwości może rozwiewać forum. Ale akurat na to czy jesteś w ciąży forum Ci nie odpowie. Takie pytanie powinnaś kierować do testu ciążowego lub w laboratorium do badania beta hcg. Nikt Ci nie będzie wróżył z liter kochana niestety.
 
Skikaj szybciorem do apteki to się dowiesz i rozwiejesz swoje wątpliwości apteka czy nawet Rossmann jak masz w miarę blisko.
 
Tak wątpliwości może rozwiewać forum. Ale akurat na to czy jesteś w ciąży forum Ci nie odpowie. Takie pytanie powinnaś kierować do testu ciążowego lub w laboratorium do badania beta hcg. Nikt Ci nie będzie wróżył z liter kochana niestety.
Nie zapytalam czy to ciąża tylko ,czy któraś miała podobnie, bo zastanawiam się nad ewentualna ciaza ;)
 
Nie zapytalam czy to ciąża ;)
A jaki jest tytuł Twojego tematu ?:)
Kochana objawów jest multum, i każda inaczej przechodzi ew.ciążę. Plamienie w środku cyklu nazywane jest też plamieniem śródcyklicznym i świadczy o dużej płodności - jest związane z owulacją. Ja sama miałam kilka razy. Spóźniający się okres zaś zawsze sugeruje wykonanie chociażby testu ciążowego, zważywszy, że nie stosujecie żadnej metody antykoncepcyjnej a współżyjecie regularnie.
 
reklama
A jaki jest tytuł Twojego tematu ?:)
Kochana objawów jest multum, i każda inaczej przechodzi ew.ciążę. Plamienie w środku cyklu nazywane jest też plamieniem śródcyklicznym i świadczy o dużej płodności - jest związane z owulacją. Ja sama miałam kilka razy. Spóźniający się okres zaś zawsze sugeruje wykonanie chociażby testu ciążowego, zważywszy, że nie stosujecie żadnej metody antykoncepcyjnej a współżyjecie regularnie.
Test zrobie jak tylko poczuje się lepiej :)
 
Do góry