reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to moze oznaczać ciaze?

Malinka19

Początkująca w BB
Dołączył(a)
30 Lipiec 2020
Postów
15
Hej dziewczyny , mam pytanie czy ktoras z was pamieta o domowym tescie ciazowym z proszkiem do pieczenia? U mnie wyglada to tak jak w zdjeciu ponizej , co myslicie?warto isc do lekarza ?
 

Załączniki

  • 20200730_144702.jpg
    20200730_144702.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 2 050
reklama
Hej dziewczyny , mam pytanie czy ktoras z was pamieta o domowym tescie ciazowym z proszkiem do pieczenia? U mnie wyglada to tak jak w zdjeciu ponizej , co myslicie?warto isc do lekarza ?
Test ciążowy z proszku do pieczenia? [emoji849]Pierwszy raz słyszę o czymś takim...
Nie lepiej kupić zwykły test ciążowy w aptece, Rossmannie czy nawet w biedronce..?
 
Też mam pytanie do was. 6,19,23 i 28 uprawiałam sex bez zabezpieczenia miesiączkę miałam od 16 mówimy cały czas o lipcu. Od paru dni jest mi nie dobrze, słabo mam lekkie bóle podbrzusza wczoraj zrobiłam beta hcg 2.30. Myślicie, że warto powtórzyć test??
 
Też mam pytanie do was. 6,19,23 i 28 uprawiałam sex bez zabezpieczenia miesiączkę miałam od 16 mówimy cały czas o lipcu. Od paru dni jest mi nie dobrze, słabo mam lekkie bóle podbrzusza wczoraj zrobiłam beta hcg 2.30. Myślicie, że warto powtórzyć test??
Sex bez zabezpieczenia, zawsze może wiązać się z ciąża, kiedy powinnaś mieć kolejny @ ?
 
To za wcześnie, na objawy ciąży, bete, czy test poczekaj poczek do terminu ,i dopiero test lub beta
 
Okej dziękuję bardzo. A dodam że ostatni @ miałam dosyć dziwny zazwyczaj jest od pierwszego dnia intensywny a tu był taki ze mogłam wkładkę założyć drugi i 3 dzień intensywny 4 już niemalże koniec zawszw Mam 5 dni tym razem było inaczej. Miałam bóle piersi a tego nigdy podczas @ nie doświadczyłam.
 
Okej dziękuję bardzo. A dodam że ostatni @ miałam dosyć dziwny zazwyczaj jest od pierwszego dnia intensywny a tu był taki ze mogłam wkładkę założyć drugi i 3 dzień intensywny 4 już niemalże koniec zawszw Mam 5 dni tym razem było inaczej. Miałam bóle piersi a tego nigdy podczas @ nie doświadczyłam.
Chcesz mieć dziecko ??
 
reklama
Do góry