reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to moze oznaczać ciaze?

Domowy test ciążowy z proszku do pieczenia

Działa na identycznej zasadzie jak domowy test ciążowy z sody. Nasypujesz odrobinę proszku do naczynia, a potem oddajesz do niego mocz. Piana = ciąża, brak piany = brak ciąży.
To chyba woda w moim kranie też jest w ciąży. Z ciekawości sprawdziłam czy to serio może coś pokazać i dodałam wody z kranu do proszku do pieczenia i też się zaczęło pienić
 
reklama
To chyba woda w moim kranie też jest w ciąży. Z ciekawości sprawdziłam czy to serio może coś pokazać i dodałam wody z kranu do proszku do pieczenia i też się zaczęło pienić
Nie wiem jak to działa. Mojej mamie się to sprawdziło. Jak kiedyś mama mi o tym opowiadała to dla żartu dałam trochę sody oczyszczonej nasikalam i nie było ani jednego bombelka. Wogule się nie zapienilo[emoji1787] A mojej mamie te sposoby wykryły 7 ciaz z tego jedna straciła w 14tc.
 
Przepraszam, ale ja słyszałam, że jak ząb boli to oznacza ciążę, prawda to? [emoji2955][emoji2955]
O tym to nie słyszałam ale każda kobieta jest inna. Mnie chyba nic nie zdziwi już po tym jak mama mi opowiadała o domowych sposobach sprawdzania czy się jest w ciąży.
 
@Ewelina.Be zapytaj mamy albo babci jak masz jeszcze może opowiedzą ci jak kiedyś rozpoznawali ciąże jak nie było testów ciążowych usg i w ogule. Moja mama w tym roku ma 49lat więc jeszcze młoda jest a takie sposoby zna sprawdzała tak.
 
reklama
@Ewelina.Be zapytaj mamy albo babci jak masz jeszcze może opowiedzą ci jak kiedyś rozpoznawali ciąże jak nie było testów ciążowych usg i w ogule. Moja mama w tym roku ma 49lat więc jeszcze młoda jest a takie sposoby zna sprawdzała tak.
Byłam właśnie sprawdzić z moczem. Też się zaczęło pienić, a na 100% w ciąży nie jestem. Moja mama normalnie testy robiła a babci nie mam jak zapytać bo żadnej juz nie mam
 
Do góry