reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to na pewno ciąża?

reklama
Autorko.
Nic nie grozi Ci za usunięcie własnej ciąży. Możesz zamówić tabletki poronne z bezpiecznej strony na przykład Link do: WHW: aborcja i antykoncepcja — Women Help Women
A jeśli coś będzie Cię niepokoiło w procesie poronienia możesz spokojnie udać się do szpitala, powiedzieć że dokonałaś aborcji i mają obowiązek Ci pomóc.
Aborcyjny dream team na też możliwość wsparcia w wyjazdach za granicę. Możesz też skonsultować się z psychologiem.
I pamiętaj. Niezależnie od tego jaką decyzję podejmiesz masz do niej prawo 🤍
 
To jej ciało, jej ciąża i to jej SŁUSZNA DECYZJA DLA NIEJ i tak samo guzik mi jak i wam do tego co zrobi. Podejmie WŁASNĄ DECYZJE, a czy ktoś to widzi inaczej nie ma na to wpływu, ale tyle ile kobiet tyle różnych opinii, zdan, poglądów, proste.
Tak długo jak temat nie dotyczy Twojej macicy to nie Tobie oceniać jaka decyzja jest słuszna 💁‍♀️
 
To jej ciało, jej ciąża i to jej SŁUSZNA DECYZJA DLA NIEJ i tak samo guzik mi jak i wam do tego co zrobi. Podejmie WŁASNĄ DECYZJE, a czy ktoś to widzi inaczej nie ma na to wpływu, ale tyle ile kobiet tyle różnych opinii, zdan, poglądów, proste.

Oczywiście. Warto jednak nie mówić nieprawdziwych i stygmatyzujących rzeczy bo można doprowadzić do tragedii.
 
To jej ciało, jej ciąża i to jej SŁUSZNA DECYZJA DLA NIEJ i tak samo guzik mi jak i wam do tego co zrobi. Podejmie WŁASNĄ DECYZJE, a czy ktoś to widzi inaczej nie ma na to wpływu, ale tyle ile kobiet tyle różnych opinii, zdan, poglądów, proste.
Wow, aż myślałam, że to ktoś inny napisał. Bo póki co to jedyną osobą przemycającą teksty, że jedyną słuszną decyzją byłby brak aborcji, to jesteś Ty :)
i o ile Twój punkt widzenia jest zrozumiały, to dziewczyna zadała konkretne pytanie, czyli czy da się coś zrobić, żeby w ciąży nie być. Tłumaczenie jej, że może oddać do adopcji albo, że życzysz jej "słusznej" decyzji jest zwyczajnie nie na miejscu.
 
Ostatnio? Przecież jej posty o poronieniu były z marca. Rok temu.
Niecały rok to nie jest tak długo tak mi się wydaje. Więc pewnie musiało się coś stać że dziewczyna chce podjąć takie drastyczne kroki. Może się jednak uda jakoś pomóc coś doradzic. Jednak tu poronienie tu aborcja to są bardzo duże obciążenia dla organizmu nigdy nie wiadomo jak to się zakończy czy w późniejszych latach będzie mogła urodzić normalnie bez żadnych przeszkód
 
Niecały rok to nie jest tak długo tak mi się wydaje. Więc pewnie musiało się coś stać że dziewczyna chce podjąć takie drastyczne kroki. Może się jednak uda jakoś pomóc coś doradzic. Jednak tu poronienie tu aborcja to są bardzo duże obciążenia dla organizmu nigdy nie wiadomo jak to się zakończy czy w późniejszych latach będzie mogła urodzić normalnie bez żadnych przeszkód

Przestańcie pieprzyc głupoty i straszyć ludzi jak nie macie o czymś pojęcia.
Jak w ogóle można coś takiego napisać?!
@aniaslu myślę, że czas na rekcję.

Aborcje można przeprowadzić BEZPIECZNIE.
Aborcja nie jest przeszkodą do późniejszego posiadania dzieci.
Aborcja na tak wczesnym etapie nie jest nawet obciążeniem dla organizmu większym niż miesiaczka.
I co najważniejsze.
Aborcja nie jest niczym drastycznym.
 
reklama
Przestańcie pieprzyc głupoty i straszyć ludzi jak nie macie o czymś pojęcia.
Jak w ogóle można coś takiego napisać?!
@aniaslu myślę, że czas na rekcję.

Aborcje można przeprowadzić BEZPIECZNIE.
Aborcja nie jest przeszkodą do późniejszego posiadania dzieci.
Aborcja na tak wczesnym etapie nie jest nawet obciążeniem dla organizmu większym niż miesiaczka.
I co najważniejsze.
Aborcja nie jest niczym drastycznym.
Moja droga to nie jestem straszenie. Aborcja to zabieg który jak każdy wiąże się możliwymi komplikacjami
 
Do góry