reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to na pewno ciąża?

Paulinabe

Początkująca w BB
Dołączył(a)
18 Październik 2021
Postów
18
Dziewdzyny okres spóźnia mi się 7dni, robiłam test takze 7 dni temu wyszedł negatywny w dniu spodziewnej miesiączki, dzien po czyli 6 dni temu mialam kilkugodzinne krwawienie, juz się ucieszylam, ale doczytalam ze to moze byc krwawienie implantacjne, bo po kilku godzinach przeszlo, tak bardzo się boję bo nie jestem gotowa na ciążę.. czy do 1 miesiąca można cos jeszcze z tym zrobić? Proszę nie krytukujcie mnie ale jestem zalamana bo moj stqn życiowy nie da dziecku godnie przeżyć ;( test z przed 7 dni i z wczoraj..proszę o radę
 

Załączniki

  • 20221231_204752.jpg
    20221231_204752.jpg
    890 KB · Wyświetleń: 767
  • 20230106_234733.jpg
    20230106_234733.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 382
reklama
Dziewdzyny okres spóźnia mi się 7dni, robiłam test takze 7 dni temu wyszedł negatywny w dniu spodziewnej miesiączki, dzien po czyli 6 dni temu mialam kilkugodzinne krwawienie, juz się ucieszylam, ale doczytalam ze to moze byc krwawienie implantacjne, bo po kilku godzinach przeszlo, tak bardzo się boję bo nie jestem gotowa na ciążę.. czy do 1 miesiąca można cos jeszcze z tym zrobić? Proszę nie krytukujcie mnie ale jestem zalamana bo moj stqn życiowy nie da dziecku godnie przeżyć ;( test z przed 7 dni i z wczoraj..proszę o radę
pozytyw jak nic.
Przemyśl sytuację na spokojnie. W wątku o poronieniu pisałaś, że łyżeczkowanie miałaś w Niemczech, więc najlepiej jak tam się zorientujesz, jakie masz możliwości przeprowadzenia aborcji, jeżeli taką masz wolę.
 
Planowałaś te ciążę ? Wiele z nas planując i widząc pozniej pozytywny test ciążowy doznawało dużych wątpliwości
Niektóre mogły mieć to do samego porodu. Nie obraz się, ze tak spytam ile masz lat i jak przyszły tata ?
 
Planowałaś te ciążę ? Wiele z nas planując i widząc pozniej pozytywny test ciążowy doznawało dużych wątpliwości
Niektóre mogły mieć to do samego porodu. Nie obraz się, ze tak spytam ile masz lat i jak przyszły tata ?
Radzę czytać ze zrozumieniem. Autorka pytania nie planowała ciąży. Nie jest gotowa na dziecko.
@Paulinabe musisz zorientować się w innych krajach bo w Polsce legalnie nie dokonasz aborcji. Ewentualnie kupno tabletek poronnych przez internet.
 
Dziewdzyny okres spóźnia mi się 7dni, robiłam test takze 7 dni temu wyszedł negatywny w dniu spodziewnej miesiączki, dzien po czyli 6 dni temu mialam kilkugodzinne krwawienie, juz się ucieszylam, ale doczytalam ze to moze byc krwawienie implantacjne, bo po kilku godzinach przeszlo, tak bardzo się boję bo nie jestem gotowa na ciążę.. czy do 1 miesiąca można cos jeszcze z tym zrobić? Proszę nie krytukujcie mnie ale jestem zalamana bo moj stqn życiowy nie da dziecku godnie przeżyć ;( test z przed 7 dni i z wczoraj..proszę o radę
Jeśli mieszkasz w Polsce poszukaj na internecie aborcyjnydreamteam wiem że dziewczyny pomagają kobietą w trudnych sytuacjach jak Twoja. Wiem że pomagają załatwić tabletki. Jest jeszcze jedna opcja Cechy. Ale z tego co słyszałam to jest dość kosztowne. Nikt nie będzie Cię krytykował. A nawet jeśli to pamiętaj, że to jest Twoje ciało i Twój wybór. Nikt nie może Cię do tego zmusić ani odwrotnie. Jestem z Tobą całym sercem. Trzymaj się!
 
Jeśli mieszkasz w Polsce poszukaj na internecie aborcyjnydreamteam wiem że dziewczyny pomagają kobietą w trudnych sytuacjach jak Twoja. Wiem że pomagają załatwić tabletki. Jest jeszcze jedna opcja Cechy. Ale z tego co słyszałam to jest dość kosztowne. Nikt nie będzie Cię krytykował. A nawet jeśli to pamiętaj, że to jest Twoje ciało i Twój wybór. Nikt nie może Cię do tego zmusić ani odwrotnie. Jestem z Tobą całym sercem. Trzymaj się!
A jeśli coś pójdzie nie tak ? Może wcale nie udać się jej poronić, albo trafi do szpitala.
 
reklama
A jeśli coś pójdzie nie tak ? Może wcale nie udać się jej poronić, albo trafi do szpitala.

Tabletki poronne są takie same jak te które podaje się przy poronieniu w szpitalu.
W związku z tym jeżeli coś by było nie tak może jechać na IP i uzyska tam pomoc i np. łyżeczkowanie jeżeli było by potrzebne (zwykle nie jest). Samodzielne wzięcie tabletek nie jest nielegalne - nikt nie ma prawa jej za to rozliczać
 
Do góry